Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Defiance

Leopar

Öne çıkan mesajlar

abi ne bilim ornegin guildwars 2 super optimize ama rift degil, marvel heroes online ornegin 100 derece oluyor alet, defiance basar gecer, birisi ustten izometric diablodan kotu grafikleri var ama d3 cok daha iyi optimizesi iyi.. bunu belirtmek istemistim :D

hani hersey grafigin ust duzey olmasi ya da gunumuz pclerine yapilmasi ile ilgili degil..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Zaten şu yorumu okumak yetti. Biraz daha bakınmaya gerek yok herahalde :D

bi Gavur said:

I bought it when it came out (60$) and it was fun at first but gets REALLY boring quick, i would say save your 5 dollars and spend it on something else.

edik: sağ sol ıssız diye birşeylerde okudum. Konuyu yukarı çıkarttığıma pişman oldum :D. ALMAYIN HA :P
Sosyal ağlarda paylaş

parasından ziyade harcanan vakit boşa gidiyor o üzüyor beni. Az olan vakti sürekliliği olan birşeye harma taraftarıyım. Bu nedenle olumsuz yorumum.
Ama dersenki "al günde 2-3 saat 2-3 ay götürür seni" o zaman başka. Sonrasında belki f2p yapıp düzeltebilirler. Bunun için riske girerim, fakat dediğim gibi.

Daha önce deneme fırsatım olmuştu, pek vuruş hissi yokmuş gibi yalan görünmüştü. Ondan biraz çekingenim (mevzu 5$ değil yani. Zaten alınca dlcyi de almak gerekiyordur. 15$ a patlar her türlü).
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 6 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 6 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...