Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunu Bırakanlar Neleri Çok Özlediniz ve Neleri Hiç Özlemediniz?

Bluerain

Öne çıkan mesajlar

(Benzer bir başlık varsa -ki göremedim- kusura bakmadan kilitleyin gitsin)

Çok özlediklerim:
Warlock atım ve impim,
Eski haliyle Azeroth haritaları,
Deviate fish avlarken bir yandan The Barrens chati okumak,
TBC öncesi paladinleri kovalamak,
Odasına infernal atıp Thrall'ı bağırtmak,

Hiç özlemediklerim:
Roguelar!!
Cataclysm ile gelen haritalar
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

cataclysm hariç her paket,herşey özlenesi.

BC'in çıktığı ilk zamanları çok özlüyorum ben de Cataclysm'i de bitirmiş biri olarak. World PvP'sini, Northrend instance'larını, Naxxramas, Serpentshrine, Ilidian, Black Temple raidlerini vs vs...
Onun dışında özlemediklerimi saymakla bitmez sanırım çünkü boş zamanımı daha iyi boş işlere harcayabilirdim.
Oyunun herkes raid'ini özlemiş, amma sosyalleşmişiz lan demek ki.
Sosyal ağlarda paylaş

işe gidermiş gibi saat 7 - 11 arası raid yapmayı özlemedim mesela.

hardcore raidte oynamak ömür törpüsüydü cidden.

sonra aynı yerde 100kez wipe yemeyi de özlemedim.
item kavgalarını fln hiç özlemedim.
arkadaşların hadi şu achivmenti yapcam noolur yardım diyişlerini de özlemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

vanilla zamanı muhabbeti,
mor item görünce vvuuuuuu olduğumuz legendary gorunce dafuuuqq çektiğimiz ss e boğuldugumuz zamanları.

Haliyle, epixx çok olmayınca mavilerle yapılan güzel pvp leri,
levellarken yapılan pvpleri, bu barrenstan sonraki ilk lvl +20 yerinde ganklenmemek için korku içinde quest yaptıgımı ve asla ana yolu kullanmadıgım zamanları.

sora, ashenvale da bi kütüğün üzerine çıkıp saatlerce şelaleyi izleyip yanımda ki druidle muabbet ettiğim zamanları.( çita formunda )

openworld pvpleri, tarrenmill vs. fena özledim ya.

ama iyi ki bırakmışım çünkü bunların hepsi gitti bitti
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

Haliyle, epixx çok olmayınca mavilerle yapılan güzel pvp leri

ahah abi aklıma ne geldi
daha alterac valley falan yok, honor sistemi yeni gelmiş falan
tirisfal glades'ten western plaguelands'e geçerken the bulwark diye bi yer vardı. oranın çıkışında 2 rogue stealth olur yolda beklerdik sağlı sollu, paladin arkadaş da kenardaki bi ağacın arkasına saklanırdı, biri geçerken oldu da biz sapleyemedik ağacın arkasından fırlar ya allah diye hammer'ı basardı. asıl amaç eğlenmekti baya da eğleniyoduk ama sağlam rank falan almıştık sırf o pusu olayından lol.

işte yine öyle bi gün pusudayken shadowcraft setli bi rogue gelmişti ağzımızı yüzümüzü kırıyodu lan az daha 3 kişi zor kesmiştik herifi, artık nasıl kötüyse üzerimizdeki itemlar lol
Sosyal ağlarda paylaş

2 rogue ile 10 dakika felan kapışmıştım bikere. paladindim ben. ne varsa kullandım inat ettim ölmiycem diye. bana vurdukça onlara dmg veren seal dan açmıştım. arada bi bitanesi gidip bandaj basıp geri geliyodu. bi tanesi neredeyse ölecekti. resmen kahraman gibiydim. o combati unutmam.
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

2 rogue ile 10 dakika felan kapışmıştım bikere. paladindim ben. ne varsa kullandım inat ettim ölmiycem diye. bana vurdukça onlara dmg veren seal dan açmıştım. arada bi bitanesi gidip bandaj basıp geri geliyodu. bi tanesi neredeyse ölecekti. resmen kahraman gibiydim. o combati unutmam.

Ahah paladinle aynı olayı ben de yaşamıştım. Feralas'ta quest yaparken bi mağara içerisinde karşılaşmıştım bir undead, bir troll rogue ile. Selam verdim, elemanlar stealth oldu, kaçmayı düşündüm ama kaçamadım. Girdik birbirimize, ve ikisini de aldım. Heyecandan ağzım burnuma, burnum mideme falan girmişti sdfs

Bi kerede 37 levelken, darkshire'dan stv'ye geçiş köprüsünün orada 42 level afk bir troll rogue ile karşılaşmıştım. Saldırdım, farketti stealth oldu, health fulledi. korkudan kaçmaya başladım ama yakaladı. rahat 10 dakika dövüştük, yine almıştım aşağı.

böyle araba yokuş aşağı inerken hoş bi his gelir ya, için ürperir. iki fightta da fight süresince gitmemişti o his benden.
Sosyal ağlarda paylaş

nomsaR said:

aynı isimleri alteracta görüp, dövebileceğime saldırıp, dövemeyeceğime salute çekip yanından yürümeyi özledim.

Kesinlikle şunu özledim, frostwhisper da tamamı çinli ve min rank 12 uyeleri olan Horde Nightmare grubuna karşı olan premade leri özledim, adamları 3-0 yendiğimizde official forumları birbirine katmıştık tey tey tey.Sonra thorium pointte fly point te gelene 5-6kişiyle dalıp guild fight çıkartmayı özledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...