Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 4 ay sonra ...
On 19.10.2020 at 02:57, fresia dedi ki:

artık ev içinde kabloyu duvardan çakarak yürütme işini bıraktılar mı

yoksa uğraşmamak için mi kabloyu getirip gidiyolar

O bazen adamına gore değişiyor. Ya da bazen farklı bi ekip var onları cagiriyosun ev ici kablolamayi onlar yapıyor.

Ben superonline icin öyle yapmiştim duvardan iceriye kadar çekmişlerdi kenarlardan kotu gözükmesin diye.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...

Son 3-5 gündür çok ciddi bi ping sorunum var ya sizde de var mı? Bf2042 oynanmaz hale geldi, öyle farkettim, hatta şu an hiç bağlanamıyorum, dün yine bağlanıyodum 200 pingle falan oynuyordum. Speedtest yaptığımda server istanbul seçiliyken 11 ping, sorunsuz, frankfurt, paris falan seçiyorum, 200-300 ping.

Aradım, ip değişikliği yaptılar, geçmezse yine arayın dediler, geçmedi. arıcam şimdi de merak ettim başkalarında da var mı aynı sorun?

Sosyal ağlarda paylaş

resmen havuz muhabbeti var ya.

akşam 9 gibi eve geldim, o saatten bu saate kadar sonuç şuydu;

fwdyjfz.PNG

01.30'da düzeldi abi;

ah9fie3.PNG

bu nasıl bi rezillik, 4-5 gündür böyle, gece 1 gibi yattığım için düzeldiğini farketmiyodum, bugün anlaşıldı mevzu. aradığımda sorun muhtemelen modemdedir, modem markanızı arayın falan diye yönlendirmeye çalışıyorlar. yarın ekip gönderecekler güya, gelirlerse büyük çemkiricem ya. gelmezlerse de telefonda sıçıcam. 

Fakat yine de düzelmeme ihtimali var tabi. Napıcaz bu eğer böyle devam ederse? Müdahale edebileceğim bi konu var mı?

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

sınırsız var https://www.turksatkablo.com.tr/TK-Detay,706,mevcut-musterilere-ozel-br-sinirsiz-full-paket-kampanyasi şu hede toplu paket, birde akıllı sınırsız var ben onu kullanıyorum mesela 2 senelik paket 1 senesi daha var 84 m ne (conax var 3tl kiralama), bunun dengi bu tarife

https://www.turksatkablo.com.tr/TK-Detay,700,mevcut-musterilere-ozel-br-gulduren-100-kampanyasi 96 ya 106 olmuş.

Sosyal ağlarda paylaş

hayır o değil, özellikle sordum

Mevcut Müşterilere Özel Sınırsız Full Paket - 24 Ay

Spoiler

image.png

100mbit'e kadar değil bu - direkt 100mbit olmalı. update olunca göndereyim...

(sabit IP dahil değil)

ben niye çok veriyorum @Darksun

ek 1-2 paket mi çakmışlar yoksa + vergi / kdv fln mı var?

linki mi düzelttin? ilk attığın 100tl falandı dasdasd

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...