Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

CthuLhu said:

Goering said:

70 TL veriyorum, halihazirda 24 ay.

150 gb kotadayim, dusureyim mi?

50 Mbps'e kadar 4 Mbps'e kadar 75 GB - 70 TL

buna geciyoruz mayis'ta ayni paraya o zaman?

abi geçirmiyorlar. konuştum müşteri hizmetleriyle taahhütünüz var direk değiştiremezsin diyor. fatura tutarını arttıracak t arifeye geçeyim diyorum yok geçemezsin diyip duruyor. 100güldüren kampanya diye bişey var ona geçecektim ben de.

oha lan niye böyle bişi yapıyolar, daha geçen 50ye geçtim ben allah allah
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şimdi ben 25 mbps 150 gb kullanıyorum bunların tarifeler yenilenmiş, şerefsizlik yapıp 24'e çekmişler 25lerin hepsini daha fazla hız vermemek için aknde.

aradım hızım değişecek mi dedim, genel bilgi yok ama yeni abonelikler için falan diye zırvaladılar haberleri yok. şimdi bunlar 1 mayısta benim tarifeyi çekmesinler 24'e? napsam geçsem mi 50'ye ya.
Sosyal ağlarda paylaş

abi paket hangisi ise ona gore islem yapilacak. yada ole olmasi lazim..

Adil Kullanım Kotası hız limitleri nasıl olacak?
8 - 16Mbps arası AKK'den sonra 5Mbps,
16 - 24Mbps arası AKK'den sonra 8Mbps,
24 - 50Mbps arası AKK'den sonra 16Mbps,
50 - 100Mbps arası AKK'den sonra 24Mbps,
100 - 500Mbps arası AKK'den sonra 32Mbps,
500 - 1000Mbps arası AKK'den sonra 64Mbps

yani senin ki 24 mbit e kadar ise 8 50 ye kadarsa 16 ..sozlesmedeki tarife esas yani seninki 24 e kadar ama 25 alabilmissin degil.
Sosyal ağlarda paylaş

24e kadar değil işte kabloda. 25 diye veriyorlardı ki online işlemlerden girince paket hala 25mbps olarak görünüyor benim. yeni paketleri ama 24 olarak veriyorlar.

yukarıdaki arkadaşın çekincesi de bizim 25'i 24 diye güncellerler mi diyor. ama olmaz sanırım öyle bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

abi ben simdi internet'ten yazdigin kampanyaya basvurdum

faturayi odetmeden basvurtmuyordu, simdi kabul etti. "iletisime gecilecek" yazdi.

sen bu asamalari yaptin mi?

ben bu mesajı yeni görmüşüm. başvuruyu nerden yaptın? online işlemler üzerinden mi? telefonla aradım geçen yine konuştum, online işlemlerden de baktım. geçemiyorum o pakete ben tahhütüm var diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
annemin evi taşıdık ttnet abonesiydi. Yeni adreste bölgede yoğunluk var gerekçesiyle interneti bağlamıyorlar. Binada 2 tane çanak anten var televizyon için.

İnterneti çanaktan alma gibi bir durum var mı uydunette?

tooway diye bir şey buldum da adam silkiyorlar o ne lan

http://uzaynet.com.tr/tarifeler/tooway-standart-tarifeler/tooway-standart-satin-alma/
Sosyal ağlarda paylaş

çanaktan internet almak istesen bile uyumlu bir çanak + modül almak durumundasın. TV için kullanılan çanak antenten internet alamıyorsun. Fiyatlandırma olarak da Euro kuru üzerinden alındığı için ve ekstra ödeyecek olduğun çanak + modül fiyatına zaten 1 - 1.5 seneni rahat geçirirsin. Kaldı ki bölgede yoğunluk var diye bağlamama durumu saçmalık. Türk Telekom bölge müdürlüğüne git hallederler bir şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

uydunet taahhüt ay sonu bitiyor "paket seç itolu" diye sıkıştırıyolar. mevcut paketimi de kaldırmışlar seçmezsem kapatacaklar gibi konuşuyorlar. güzel cazip bir teklif de sunmuyorlar şimdi ben ne yapayım? bi şu pakete geç pampa dediğiniz bişey varmı?
mevcut;
- 25mbps / 250gb akn / teledünya üstpaket (sinema hariç herşey var gibi) - 82.00 TL
teklifleri hep leş seviyede oldu, cazip hiç bişey sunmuyorlar resmen iptal et istemiyoruz senin gibi müşteri modundalar :( kaç gündür şurada da ağlıyorum bi kişi yardım etmedi ühü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...