Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Uydunet son 3-5 gündür problemli bende. Özellikle prime time'da sapıtıyo. Wow'da lol'de falan pingler artıyo baya. Onun dışında Twitch'te vs problem yok ama. Aradım arıza kaydı aldılar. Aradılar bugün. Online oyun moyun lafını duyunca heaaa oldu zaten adam. Bölgesel bişey var. Haftaya Ptesi'yi falan bulur düzelmesi, biraz ciddi bi sıkıntı var dedi hatta. Lokasyon Harbiye bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

forumda toplam bir post gordum o yuzden sadece bende boktan saniyordum. discord'da sordum kimse bir sey demedi. ocak sonundan beri GG.

call center sinyale baktik sorun yok diyor. maile bakan teknik servis sinyalini duzelttik diyor. dalga geciyorlar.

vpn acinca kullanilabilir hale geliyor ama o da oynanabilir hal olmadigi icin yine GG.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Uydunete sene 2001 den beri üyeyim. Adı Kablonet idi zaman.
Yalnız uydunette şoyle bir olay var.
Bunların TV ve İnternet ekipleri farklı.

Ama TV kısmında çalışma varsa internetiniz gene boktan oluyor.

Sadece İnternet e arıza kaydı bırakmayın, aynı zamanda TV kısmına a arıza kaydı bırakın. Başıma çok gelmiştir. İnternet boktan iken, arıza kaydı bırakıyorsun , sinyal normal vs.vs. boktan olmaya devam ediyor.

TV göstermiyor, evde de olmayacağım işteyim deyince, şak diye düzeldiğini bilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
docsis 3.0 modemleri korkunç kablonetin. benimkinin modeli infinity 401 sanırım. modem evin girişinde koridorda. odam koridorun sonunda. modemle arasında 7 8 metre var. sürekli kopma hız düşmesi pingler vs.

bunu da geçtim salonda modemle 1 metre uzaklıkta oturunca bile kopma ve hız düşmesi sorunu oluyordu.

bu modemlerin ısınma sorunu veya iç donanımın çok kötü olduğundan bahsediliyor internette forumlarda vs. wifida o yüzden stabil kalmanız imkansız.

eski ttnet airties ile wifi yayını yapıyorum. o gündür tek bir sorun yaşamadım. 47 48 mbit sabit hız alıyorum. mümkünse ya bridge yapın ya doğrudan bilgisayara kablo ile bağlanın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...