Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Nasıl bir teknik servisi var lan bunların?

Bağlantı koptuğu anda aradım, bağlantım koptu 3 dk once dedim.

Tamam efendim ekip yönlendiriyoruz, hatta problem gözüküyor dedi ve telefonu kapattıktan 10 dakika sonra adam geldi kapıya, toplam 10 dakikada falan çözdü gitti.

Şok oldum resmen, uydunet beyaz eşya falan satsa hemen alırım.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Stream medium izleyememek baya saçma. 4 ay mı ne oldu benim, sadece 1 veya 2 gün stream izleyemedim source'da, onlarda da yurtdışı komple bok olmuştu. Ondan.
Arıza var diye çağırmanız lazım, ya gelip apartmandaki kutuya ayar çekecekler ya da sokakta apartmanın bağlı olduğu kutuya.

aha nazar değdirdiniz lan. şunu yazdıkm, şu anda stream falan izlenemiyor twitch. gg ötesi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
en sonunda çözüldü ya . en son aradığımda telefondaki kız arıza kaydı bıraktırmamıştı sdf sorun görünmüyor diyerek.
bugün şansa bakkala giderken gördüm servis gelmiş birisinin tv yayını kötü diye adama dedim benim de net kötü gelip bakmıyolar "o farklı birim" dedi. ama yarım saat sonra eve geldi "kutuda sorun vardı hallettim sizin nette düzelmiştir" dedi. hiç umudum olmadan bi baktım ki düzelmiş la cidden.aylardır bişi yok yea diyenlerden sonra en sonunda birisi çözdü. eve yeni net bağlatmış çocuklar gibi mutluyum
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
wifi'de bağlantı sorunu filan yaşıyorum sürekli.wifi dağıtmak için, şu ürünü kullansam işe yarar mı?

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_a%C4%B1rt%C4%B1es-a%C4%B1r-4310-150-mbps-1-port-kablosuz-modem-router-1060582.html?rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=Cj0KEQiAzZHEBRD0ivi9_pDzgYMBEiQAtvxt-CXY8fLCJiQc7E3rDQGNbh2kvLxuOTKgh8wmWkCAlCkaAili8P8HAQ

kablo modeme ethernet ile bağlayıp, wifi'yi bundan kullanacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

TTnet'ten tek memnun kalan şanslı adam benim herhalde oturduğum evlerin hepsi işlek ve kalabalık caddelerde olmasına rağmen TTnet'ten tek bir şikayetim olmadı. 10 sene boyunca kullandım.

Adamlar zamanında 8 mbit'e kadar akn'li tarifeleri getirdiğinde her ay akn aşmama rağmen hızım düşmedi.

Milletin hızı akn dolar dolmaz düşerken benim ki hep sabit kaldı. Bir kere bağlantı sorunum olmadı. İnternet gitmedi, yavaşlamadı.

Ama uydunet 2-3 ayda bir de olsa kesinti oluyor. altyapı çalışmasıydı vs diyerek geçiştiriyorlar. Daha dün 2 saat internet gitti.

Yıl olmuş 2017 2 saat internet gitmesi ne demektir ya. Elim ayağıma dolandı resmen. Bilgisayarla işim olmadığı halde tribe girdim internetim yok diye.

AKN devreye girince de rezalet bir hal alıyor uydunet. AKN dolunca kesinlikle kullanılmaz.

Modemler de görüp görebileceğiniz en dandik modemler. Wifi çekim kalitesi 10 metre mesafeden bozuluyor, çekim kalitesi 1 dişe düşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar 80 TL'lik 100mb paket kullanan var mı,

Sorularım var

1- 100mb'e kadar diyor kaçla indiriyoruz?
2- upload hızı ne?
3- pingler nasıl?

AKN'siz paket var mı Türktelekom'daki gibi geçmeyi düşünüyorum ben telekomdaki aknsiz paket kullanıyoru zor olacak :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...