Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Omuzlarınızı nasıl çalıştırıyosunuz arkadaşlar?
Ben genelde hareketi bozmadan 10-12 tekrar çıkarabilceğim max ağırlıkla dumbell pres ile başlayıp sonra ayakta yana açış,eğik yana açış 4er set yapıyorum, ve dumbell/barbell raise yada upright row 3 set ile bitiriyorum, lakin şu aralar raise yerine military press yapayım diye düşünüyorum, 2 press hareketi ile çalışanınız varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten onların dışında birde lateral raise var omuz o kadar.traps-forearm da aynı gün.Onların dışında shrug ve uprightrow wrist curl ve barbell static hold.
Yemek sıkıntı şuan o yüzden yediğim öğünler abartıyorum gün içine bölebilsem şükela olacakta.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Tili senin motivasyona ne ihtiyacın var hacı zaten çalışıp vücut yapmışsın. Öyle arada gidip çalışsan yeter zaten sana boşver.

Barbu göbeği eritmek başlı başına bi motivasyon değil mi zaten? Daha ne motivasyonu arıyorsun

abi ben 1.80 boya 55kilo adamdım. simdi gobegim oldu. hani aslında cok yok ama o halimden eser kalmayınca moral bozukluğu ile hiç gidesim gelmiyo. 55 kiloyken ne güzldi. 2 ağırlık kaldırsan şişiyodun lol. simdi sissen de yaglısın. cok moral bozucu.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Tili senin motivasyona ne ihtiyacın var hacı zaten çalışıp vücut yapmışsın. Öyle arada gidip çalışsan yeter zaten sana boşver.

Barbu göbeği eritmek başlı başına bi motivasyon değil mi zaten? Daha ne motivasyonu arıyorsun

öyle deme ya bacak lazım, korumak lazım. biraz büyüyebilirim.

omuz konusunda, asıl 2den fazla izolasyon gereksiz. ben yıllardır tek izolasyon yaptım, lateral raise. arka omuz bir şekilde çekme hareketlerinde, face pullda çalıştırdım. ön omuz zaten hayvan gibi çalışıyor her presste, gidip ona izolasyon yapmak afedersiniz ama mallık.

2 press olcaksa ikisi farklı tekrar aralıklarında olur, güzel olur. tek press de gayet yeterli. programın bütününe bağlı.

ben 6 tekrar db shoulder presslerle geliştirdim omuzları, genelde en çok göze çarpan bölgem de orası. bi de lateral raise. herkeste aynı olcak diye bir şey yok. az tekrarla omuz çalışmayı sevmez çoğu
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

@tili youtubedan zhashnimotivation arat

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/291762_517392434940141_836610283_n.jpg

çok güldüm şuna sdfa

bu zhashni motivation motive etmedi. profesyonel badiciler hiç motive etmiyor. steroid kullanmayan tiplerin böyle çok güzel çalıştığı gazlı videolar edebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...