Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Abi düzenli beslenemiyorum sıkıntı o zaten yoksa toz falan almazdım en azından protein için.Okul-iş vs derken bazen yemek yemeyi unutuyorum o derece meşgulüm hafta içleri.

Aldığım üründe Muscle Pharm-Combat yine adam multi source diye bunu önerdi günlük yaşamımı anlattığımda.

Günde 3 max 4 öğün yiyebiliyorum ama duruma göre protein özürlü menulerde olabiliyor o açığı kapatmak için aldım zaten.Şimdi bu duruma göre Sabah uyanırken ve spor öncesi mi diyorsunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Abi düzenli beslenemiyorum sıkıntı o zaten yoksa toz falan almazdım en azından protein için.Okul-iş vs derken bazen yemek yemeyi unutuyorum o derece meşgulüm hafta içleri.

Aldığım üründe Muscle Pharm-Combat yine adam multi source diye bunu önerdi günlük yaşamımı anlattığımda.

Günde 3 max 4 öğün yiyebiliyorum ama duruma göre protein özürlü menulerde olabiliyor o açığı kapatmak için aldım zaten.Şimdi bu duruma göre Sabah uyanırken ve spor öncesi mi diyorsunuz?

Sabah uyanır uyanmaz ve spordan sonra 15 dakika içinde kullan derim, kaldı ki günd e 3-4 öğün yeterli beslenmeni düzgün ypaabildiğin sürece,takma sen 2 saatte bir yemen gerek yada 6-7 öğün ye diyenlere.
insan vücudu çin malı iphone gibi birşey değil ki 2 saate bir şarj edesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Seperate said:

Spordan sonra streching yapıyorum zaten ancak eve gelince veya yatmadan önce ,kas ağrısını azaltma amaçlı egzersiz,hareket vs var mıdır?

Gerçi yeni başladım hamlıktan kaynaklı da acı çekiyorum da bu kasları açma ,germe tarzında var mıdır böyle hareketler yaptığınız?

germe ağrıyı azaltmıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen doğru bence de.
Bence şöyle yapın haftada 3 gün ağırlık antrenmanı 2 gün yoga veya pilates yapın böyle öyle yapıyordum. Normal ağırlık antrenmanından sonra 2 tur surya namaskar (yoga ile bir takım hareket seti) çakarsınız gayet de yeter bence.

Bu pazartesi salonumuz açılcakmış ona da çok sevindim. Şimdi ki planım da şöyle:

Pazartesi Çarşamba Cuma ağırlık
Salı Perşembe yoga veya pilates artık o gün ne varsa
Salı spordan geldikten sonra bir öğün yiyip çarşamba o saate kadar oruç tutmayı sporada o şekilde gitmeyi planlıyorum.
Bu aynı şey Perşembe - Cuma içinde geçerli.
Haftada 2 gün oruç tutacam bakalım faydası olacak mı. Zaten if yapıyordum belli bir dönem ama bu sefer brad pillon tarzı yapacam. Antrenman performansı düşerse bişiler yerim artık yapcak bişi yok.

Geçen sene çok hata yaptım adam gibi çalışamadım hiç okumaktan sormaktan araştırmaktan bir programa bağlı kalamadım bu sene günleri değiştirerek tek program yapacam ve track yapmadım hiçbirşeyi bu sefer de loglıcam herşeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende öyle düşünüyordum ama büyük hataymış. Sakatlanma riskinizi azaltıyor tamirat süresini kısaltır esneklik kazandırır. Tabiki hergün gitmeye gerek yok off günlerde gidilmeli bence. Çok faydası var. Salonunuzda varsa böyle dersler bence girin özellikle yoga çok iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...