Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...
bethesda e3'de genelde hemen o kis, hadi bilemedin 1 sene icinde cikaracagi seyleri sunuyor, bu sene dedikodusu cikan yeni IP ve ES disindaki diger eldeki butun IPleri icin cok erken.

Prey belki bir standalone dlc tarzi bir sey cikarabilir ozellikle twitter'da viral'e basladilar durup dururken, DOOM belki ama daha cok gelecek sene olur gibi, Wolfy erken, Dishonored yeni yapacak olsalar bile erken, Quake patlak, Fallout'u 3rd party'e vermezlerse hem erken hem de ES'dan once hayatta olmaz. buyuk surprizler olmazsa ya bombos bir E3 gecirecekler yada yeni IP/ES aciklamasi gerek. Ha bir de ESO'ya expansion falan belki ehe
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
"He's like, 'OK, when is Elder Scrolls 6 coming?’" Howard says, relaying a conversation with his son. "And I’m like, ‘I’m not gonna talk about that right now either.' He’s like, 'Can I give you my ideas? Can I work on it? Come on, tell me a few things, I’m not going to tell anybody.'"

"I’m like, 'Well, you might, so I’m not gonna say anything.' But it's great - I think a lot of kids want to get into video games. If you’re a creator, I kinda want my own sons to find their own way, as opposed to, ‘Yes, you should absolutely make games.’"

https://www.gamesradar.com/everything-about-elder-scrolls-6-is-top-secret-even-if-one-of-the-people-making-it-is-your-dad/

Legendary game designer Todd Howard ..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Bir kez daha modlayıp gireyim dedim (Bunca sene modlardan çöken oyunlar sebebiyle daha Skyrim bitmedi öyle söyliyeyim)

Grafik ve dövüş modları bu sefer tuttu.
Silah ve zırh işleri de tamam.

Üç tipte mod tavsiyesine ihtiyacım var;

1) Level Scaling'i kaldıran bir mod. Arkadaş tüm dünya ayılarla dolmasın bir anda. Başlangıçta da o dağa gitmeyi benim g.tüm yemesin.

2) Daha fazla görev modu. Uzun tek bir epic görev serisi ekleyen modlar da olur.

3) Büyülere ayar çeken, özellikle de end game'de büyüleri kuvvetlendiren ve çeşitlendiren modlar.

Varsa, her türlü tavsiyeye açığım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende modlayıp (80tane kadar) tekrar başladım. Nexus da ( https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition?tab=popular+%28all+time%29 ) genelde en çok indirilen modlara bakarak hoşuma gidenleri yükledim. Spell modlarının bazıları feci dengesizmiş, hile gibi olacağından sallamadım, anca şunu yükledim ( https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/mods/1090 ).

Bu sitede steamden daha fazla mod var. Yukarıdaki linkler special edition için yanlız. 2 sinin modları farklı.
Sosyal ağlarda paylaş

Skse icinde memory fix var zaten artik. Sikinti ya sirasidir ya da modlari temizleyeceksin. LOOT indir mod durumunu analiz et.

Bir de 10 lu gruplar halinde modlari enable.et. hangisi cakiyor ogren.

Dependency varsa kurmamis da olabilirsin. O kadar mod oyunun engine i nedeniyle direk download edip kurulamiyor malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...