Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

HellHound said:

bahsedilen ayni bug mi bilmiyorum ama butun gamebryo oyunlarinda olan bir sey o, tam olarak ucan tabak degil de, mekan load edince her alet/edevatin durmalari gereken yuzeyin 3-5 santim yukseginde yuklenip o yuzeye zangir zangir dusmesi olayi

hic bir zaman anlamsiz bir bug mi, yoksa level designer'in tabagi masaya oturtmakla milimetrik ugrasmayip "masaya yakin iste load edince yer cekimi yerine oturtur" diye tembellik yapmasi mi emin olamadim acikcasi heh

bu olay bende çıktığım mekana hemen dönerek sprint'le geri girdiğimde oluyor bazen, onun dışında hiç rastladığımı hatırlamıyorum.

ve evet eski oyunlardan beri olan birşey, bu oyuna özel değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Darklight1903 said:

dunyaya etki kismini bilmiyorum, henuz sadece side quest yaptim.

mamutlara geri donersek, benim mamutuma bug atmislar, ucuyor. tirnak icine aliyorum, 'baskasinda olmamasi', 'olmadigi anlamina gelmez'. iki tirnak yaptim daha etkili olsun diye. ucan mamut gorunce de oyun saints row trailer'ina dondu benim icin fjlkfjsdlkfj. yani ozel bir sey yapmadim uyuz olmak icin.

neyse sonuc olarak buglar rahatsiz ediyor. gozardi edilir gibi degil. her girdigim evde 3. sinif turk korku filmi havasi yasiyorum. GUDUBET diye kisa metraj cekicem 1 saat daha oynarsam. biraz da kan efekti koyarim t'nin altina. her evde kasik canak ucuyor abi yeter. anladik modding falan guzel, ama yeter yani fjsdlkfj.

abi sen ini'de ayarlarla falan mı oynadın? istersen skyrimprefs ile skyrim.inileri sil baştan oluştursun, client. aylardır skyrim oynamıyorum, yoksa senin bahsettiğim uçan mamut glitchi, release zamanından kalma falan mesela.

abi bir tabak çanaklar uçmuyor öyle hellhound'un açıkladığı gibi yani hayalet evi gibi değil asdf

havada initiliaze oluyor, objeler yere düşüyor yerde dağınık kalıyor tabi. buna modlar neden olabiliyordu genelde. sen " ile konsolu açıp, pcb yaz, memory'i boşaltırsan çözülebilir belki. ama mesela evde yere attığım bir obje varsa silinebilir ondan emin değilim.

unofficial modu kesin yükle birde böyle küçük bug, glitch ne varsa fixliyor.

http://steamcommunity.com/workshop/filedetails/?id=132706439
Sosyal ağlarda paylaş

8 kere daha falan yazayim, hicbir seyle oynamadim. legendary edition ne veriyorsa o + high texture ile oynuyorum :/

ya 'seylerin' ucmasi harbiden sorun degil, ses cikarmasalar yeter de, olmuyor yani. zaten center speaker'im bozuk oldugu icin diyaloglari dinlemekte zorlaniyorum, seslerin bi' cogunu ortadan vermisler, saga veya sola donmem gerekiyor duyabilmek icin, bi' de evde mesela birileriyle konusurken sangir sungur bir seyler ucusunda cekilmiyor oyun. misafirlige gelen ailenin ufak cekilmez veleti tadi aliyor.

sileyim ama dediklerini, olur. modu da yuklerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Saeros said:

yok be abi takıl.

bi de mod olarak interesting npcs diye bişey var, tavsiye ederim

Steam'den indirimde almıştım, mod yok galiba içinde, Steam'de varsa bakayım.

X-Com bitince başladım. Yalnız kasımda askere gidiyorum, oyun da bikaç ay sürecek sanırım, pek bitmeyen oyunmuş. Acaba askerden dönene kadar başlamasam mı...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Darklight1903 said:

8 kere daha falan yazayim, hicbir seyle oynamadim. legendary edition ne veriyorsa o + high texture ile oynuyorum :/

ya 'seylerin' ucmasi harbiden sorun degil, ses cikarmasalar yeter de, olmuyor yani. zaten center speaker'im bozuk oldugu icin diyaloglari dinlemekte zorlaniyorum, seslerin bi' cogunu ortadan vermisler, saga veya sola donmem gerekiyor duyabilmek icin, bi' de evde mesela birileriyle konusurken sangir sungur bir seyler ucusunda cekilmiyor oyun. misafirlige gelen ailenin ufak cekilmez veleti tadi aliyor.

sileyim ama dediklerini, olur. modu da yuklerim.

Ucan objeler icin fps limitle. Kapali ise vsync acmakla basla. Yuksek fps li sistemlerde fizik motoru sacmaliyor oyunun. Ucan obje sorununu genelde kuvvetli makinalar daha da cok yasiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bir arkadasım (cok yakın değil) ps3 versiyonunu almıs, gelmiş bana ne kadar mukemmel bir oyun oldugunu anlatıyor.

actım pc yi, fan made high rez texturelar, yuzlerce mod, city enhancementları, extra questler, skyui vs vs vs derken, aglaya aglaya eve gitti herif :P

sunu modsuz vanilla oynayacagım, bir de kontrollorle oynayacagım. oldu canım. kafayı yerim bes dakikada. o ui yeter tek basına kapatıp gitmek icin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...