Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Emaleth said:

a-aaa gerçekten mi?
ayol dün gece gözümden uyku aka aka waypoint aramazdım bilsem, piiiii...
10 senede diablo evreninde teknoloji çok gelişmiş :P

esas banner sistemi güzel coop oynarken, (beam me up scotty! tam) seni de gri sahalarda görmek istiyoruz!
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Emaleth said:

a-aaa gerçekten mi?
ayol dün gece gözümden uyku aka aka waypoint aramazdım bilsem, piiiii...
10 senede diablo evreninde teknoloji çok gelişmiş :P

esas banner sistemi güzel coop oynarken, (beam me up scotty! tam) seni de gri sahalarda görmek istiyoruz!

banner sistemi neymiş?
hem ben topaz'ımı iyice şişirmeden girmem aranıza banne.
noobluğum yüzünden karizmamı çizdirmek istemiyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

sorularım var:

a-) Co-op için oyunu public'e çevirince herhangi bir checkpointte oyundan çıkmadan private'a geri dönemiyorum galiba, doğru mudur? sistem nasıl işliyor yani

b-) Co-op'a 2 kişi girdik diyelim, oyunun zorluk seviyesi de player 8 hesabı artıyor mu biraz; neleri değiştiriyor yani coop?

danke
Sosyal ağlarda paylaş

starter edition da barbar monk ve dh oynadım. barbar zor geldi biraz muhtemelen levelim düşük olduğu için tüm skiller açık olmadığı için. bir kaç kez öldüm bolca pot kullandım.

monk inanılmaz kolay ve zevkli geldi. bölümü bitirdim bir kez bile pot kullanmadım.

dh ise barbardan kolay monka göre zor geldi. sanırım monku oynamaya devam edicem oyunu alınca.
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

banner sistemi neymiş?
hem ben topaz'ımı iyice şişirmeden girmem aranıza banne.
noobluğum yüzünden karizmamı çizdirmek istemiyorum :P

coop oynarken her oyuncunun banner'ı şehre dikiliyor, kimin banner'ına tıklarsan onun bulunduğu yere ışınlanıyorsun. şehre gidip gelmelerde insanların birbirini kaybetmesi olayı yaşanmıyor artık. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece uykusuzluğa rağmen son bir gayretle nightmare'e geçtim.

Tam olarak işte Act III, özlediğimiz Diablo ruhunu yakalamış. Katlarca aşağı inilirken süper keyif aldım.

Act IV ise fena halde -nedendir bilmiyorum (aslında biliyorum)- Warcraft III havası yaşattı. Gerçi konu bakımından bulunulan yere uygundu her şey, bir sıkıntı yok.

13 saat civarı sürdü oyunun başından sonuna kadar. Tüm haritalarda gezmediğim, ayak basmadığım yer kalmdı. Random çıkan tüm dungeonlara girdim vs. Level 32 oldum Diablo indiğinde.

Konu Diablo olunca loottan bahsetmemek olmaz. Azmodan ve Diablo'dan güzel rare itemler düştü ama işime yarayan 1 tane bile olmadı. Ama bunu seviyoruz işte, işimize yarar şey düşmese bile. Templar'a yaradı itemler. :)

Ezcümle bence olmuştur bu oyun. Eksikleri falan var ama genel ortalamada gayet başarılı olmuş. 3 sene sonra hala item peşinde olacağımı garanti edebilirim.:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:

sorularım var:

a-) Co-op için oyunu public'e çevirince herhangi bir checkpointte oyundan çıkmadan private'a geri dönemiyorum galiba, doğru mudur? sistem nasıl işliyor yani

b-) Co-op'a 2 kişi girdik diyelim, oyunun zorluk seviyesi de player 8 hesabı artıyor mu biraz; neleri değiştiriyor yani coop?

danke

bump
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...