Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

özellikle ana saldırı şekline immune moblar gelince çok enteresan anlar yaşanabiliyor. d2 de sadece fire yöneldiğim karakterim vardı ve hell'e geldiğimde en küçüğünden en büyüğüne tüm moblar fire immune çıkmıştı. yaklaşık 60 lvl ile fln en küçük mobu bile kesemiyordum. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

BlackLabelSociety said:

bi sorum var;

benim arkadaş starter edition indirip makinasını test etmek istiyor ama battlenete giriş yapmamıza rağmen startrek ve wow harici clientlerden başka bişe göremedik. bu nasıl indirilir acaba bilgi verebilir misiniz?

key bulduktan sonra www.diablo3.com/guest e girip register ediyorsun.

zart çıkıyor accda

tabi bunun için guest pass lazım değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

@BlackLabelSociety evet

işlemcim minimum req in altındaydı. kurabilidim oyunu biraz oynadım. low herşey, çözünürlüğü de düşürdüm.

biraz fazla donuk geldi. yani lag varmış gibi oluyor 3-5 eleman spawnlanınca.

sistemi de yazayım yardımcı olur birilerine,

AMD Radeon HD 6310 Graphics(12.4 updateli)
4,00 GB RAM
AMD E-350 Processor(1.6, 2 çekirdek lol)

edit: eu client 7.6, us indirirken 8.2 mi ne indiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kabaca üstünde geçerekten; Beta'dan da bildiğim üzere oyun gayet tatmin edici. Lootmania oluyorsun, hiç bir sıkıntı yok. Talent ağacı olayının olmaması güzel. Skillerin level aldıkça otomatik geliyor olması güzel. Runeleriyle birlikte binlerce değişik kombinasyon yaratmak mümkün. Tabii duruma göre efektif kullanıma geçince çok değiştirmiyorsunuz.

Grafikler, artworkler de güzel. Optimizasyon açısından Blizzard gene dengeyi mükemmel yakalamış. Zaten Hack 'n Slash için daha iyisi olmasa da olur diyorsunuz.

Ben Act III'e geçtim en son dün gece. Ancak en çok takıldığım konu Act II'deki çevresel grafiğin Diablo 1 ve 2 deki o "kötücül, tedirgin, şeytani, kasvetli" havadan uzak olması. Çok tartışılan bir konu bu elbette ama işte biraz insanı hayal kırıklığına uğratıyor. Özellikle Act II'deki şehir kısmındaki Silvermoon (WoW oynayanlar bilir) havası bence olmasa daha iyi olurmuş. Çöl ve dungeonlar kurtarıyor gerçi bu bölümde bu rahatsızlığı. Ancak totalde Act I bu anlamda daha başarılıydı. Darısı Act III'e diyorum kendi adıma...

Şimdilik 2 Act bitirince 2 büyük boss kesmiş oluyorum ve buların dal gitsin mantığı ile olmaması güzel. Elbette Normal mode'da zorladıkları falan yok ama yüksek zorluk dereceli (hell ve gelebilirsek inferno) modelarda bayağı zorlayacağını düşünüyorum taktiksel açıdan. Boss mekaniklerini sevdim bebişim...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...