Jump to content

massosoit

=o=
 • Mesaj sayısı

  544
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

massosoit hakkında

 • Rütbe
  massosoit

Son profil ziyaretçileri

271 kez ziyaret edildi
 1. Karadeniz sahil de para vardır ama, lüksüde severler. Ve şu da var ki, doğada çoğu yerde imar sorunu var. Tarla, bahçe olarak geçiyor imarda. Bu yapılar imara da takılmıyor. İnsanlar ister sahildeki, ister şehirdeki, ister yaylalardaki. İster kendi, ister eş dost akraba ya ait arazilerde rahatlıkla kullanabilirler.
 2. ahmedinejad bu mobile tiny houseların müşteriye maliyeti 250K - 400K arasında. Bu ürün özelinde emeklilik için geri dönen kitle, pek hedef kitle içerisine girmiyor. Bu tekerlekliler max. ebatlar En:2,55m Boy: 9,50m olduğu düşünülünce, fiyat performans olarak tercih edilecek pozisyonu yok geri dönüş yapan emeklilerimiz için. Bu kesinlikle mantıklı ama. Bu değerlendirilebilir. Bunu not ediyorum.
 3. Evet bu da bir seçenek, ama ileriki dönemler için değerlendirilebilir bir seçenek bizim için. Bu arada lokasyonumuz karadeniz bölgesinde. Daha çok üretimde fark yaratabilmeyi hedefliyoruz başlangıçta.
 4. Herkese selamlar, bayadır sadece okuyucu olarak takılıyordum ama hep burdaydım yani ha. Şimdi 2 senedir çelik villa ve müstakil evler yapan bir firma yönetiyorum. Bu kış itibari ile bu movement home dedikleri, römork üzeri yapılan evlerin üretimine başlayacağız. Bunun yanında yine tekerleksiz, tır ve lowbed le taşınabilir tiny houselar da projelendirmeye başladık. Sektörde özellikle bu Mobil Tiny House dedikleri(tekerlekli ev) ürünü üreten çok firma var. Nasıl fark yaratabiliriz, nasıl öne çıkıp sıyrılabiliriz. Kalite demeyin, o zaten cepte. Bi beyin fırtınası yapsak, öneri ve görüşlerinizi duymak istiyorum. Görsel temsilidir.
 5. massosoit

  Stellaris

  Şimdi bu patch eski save de geçerli mi, yeni oyunmu açmak lazım?
 6. massosoit

  Stellaris

  Bence eskisinden çok daha iyi olmuş, ama ben mi göremedim bilmiyorum. x' i ne kadar kullanıp y' ye çeviriyor, tam net göstermiyor. o canımı sıktı. Birde micro yapmak gerekiyor gerekli dengeyi kurabilmek için ekonomi de.
 7. massosoit

  Eski reklamı bulmada yardım!!!

  Hafta da 2 gün sabaha kadar ne istersem o haltı yiyebiliyorum. Pazar hariç
 8. massosoit

  Eski reklamı bulmada yardım!!!

  ya arkadaşlar, tamam hepiniz çok free, maço, taş fırınsın. ama yardım talebim bunlarla ilgili değil. beni de tanımıyorsun, şartların nasıl geliştiğini bilmiyorsunuz. Dimi AMA.
 9. massosoit

  Eski reklamı bulmada yardım!!!

  valla o göt yok bende. 2 gün zaten iznim var hafta da. Bu 3. gün için. Dwarf Fortress tekrardan sardım, ona oturucam
 10. massosoit

  Eski reklamı bulmada yardım!!!

  Fistan bu da değil. Sağol baktığın için
 11. massosoit

  Eski reklamı bulmada yardım!!!

  İddaa o şekilde çünkü. Ya paraya çok yanmıyorum da. bu gecem sabaha kadar benim olacaktı. Nasıl olmaz internette bunun vidyosu anlamadım
 12. massosoit

  Eski reklamı bulmada yardım!!!

  Yok yok yok. Gerçekten çok ilginç, nasıl olmaz internette.
 13. massosoit

  Eski reklamı bulmada yardım!!!

  Bu değil ki Fistan
 14. massosoit

  Eski reklamı bulmada yardım!!!

  Bunları bende buldum, ama yok yok. Görüntü ve vidyo yok. Çok ilginç ya. Sanki hiç olmamış gibi
 15. massosoit

  Eski reklamı bulmada yardım!!!

  Heee öyle düşünmemiştim, konu dışı diye yazmıştım ama olsun. Düşündüm de o mantıkla da, mantıklı geldi.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...