Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

27-29 Nisan Beta Weekend Server ISTAN

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

nasıl oyun söleyin fikirlerinizi detaylı madem bu kadar kiş igirdi betaya

optimizasyon, fps ıvır zvıır teknik şeyler dışında ama onlar geçer

gameplayden bahsediyorum

oyun çok güzel.

DAoC gibi pvp si var. çok da güzel pve si var. bilgisayarın biraz eskiyse de hayvan gibi kasıyor.

mmorpg seven adam bu oyunu bayıla bayıla oynar.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

nasıl oyun söleyin fikirlerinizi detaylı madem bu kadar kiş igirdi betaya

Şimdi daha lvl 10luk kısım için konuşayım.

Questler eğlenceli. Dinamik event sistemi mükemmel. Harita çat dinamik event başlıyor etraftaki millet toparlanıyor herkesle birlikte savaşıyorsun. ölenler-reslenenler altta dönen geyikler falan güzel oluyor.

Kontrol olayına pek alışamadım. Normalde de 3d oyun çok oynamadıgım için MMO'da karaktere istediğimi yaptırmakta zorlanıyorum combatta.

Combat çok karışık. Hedef almak zor oluyor.

Oyundaki comboları falan daha pek bilmediğim için skillerle ilgili falan yorum pek yapamayacağım ama genel olarak iyi gibi duruyor.

Defeat sistemini pek tutmamıştım incelemelerde gördüğümde ama oyunda oynarken hakkaten iyiymiş dedim.

5vs5 pvp çok iyi ancak iletişim ve koordinasyon sıfır tanımadığın insnalarla girdiğinde. Onun dışında direk lvl 80 ve full item olması çok güzel. Doya doya sadece taktik düşünüyorsun. Çok güzel şeyler çıkar bence competitive liğe çok elverişli olmuş.

WvW tipik kale savaşları. Daha çok oynayamadım ama oynadıgımda da gayet begendim. kapı önünde savaşlar falan sistemi çok zorluyor ama. Onun dışında supply camp olayı, sabit arbalet falan kullanmak gibi şeyler de baya güzel.

Müzikler çok çok iyi değil ama yeterince güzel.

Mekanlar çok güzel değil ama yeterince güzel. (gördüğüm kadarıyla)

craftingle daha uğraşamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

eXistenZ said:

Full Graphics'te çok güzel görünüyor oyun, streamlerden göründüğü kadarıyla. Sora minimumda kendi girdiğim oyuna bakıyorum anı mı lan bu diyorum.

canım çok sıkıldı, bu oyunu o kadar pre-purchase ettik ama onu güzelce oynayacağımız bi bilg de lazım...

şuan için boş yere upgrade yapılmasına gerek yok. neticede sistem ne kadar extreme olursa olsun %30-35in üzerinde grafik kartını kullanamıyor her türlü ayarı denedim lakin bu bir bariyer olmuş durumda. bu optimizasyon sorunu ortadan kalkmadan hangi ayarda bir sistemin gerekli hangisinin overkill olacağını saptamak zor. o yüzden beklemek şart.

çok çok iyi optimize edilmesi gereken bir client var önümüzde ki insanların elinde olan pcden %100 verim alabilsin. gpu'nun kullanımı yükselince, fps sorunu yaşıyorum diyen kimse pek kalmayacaktır. öte yandan nvidia ve amd'nin de sürücü güncelleştirmeleri ile fps daha stabil bir hal alır.
Sosyal ağlarda paylaş

ben girdiğimden beri pvp yapıyorum. kısaca özet geçmem gerekirse,

Elementalist, staff ile oynadım ve yetemedim. Nedense çok kolay yatıyorum ve efektif şekilde kullanamıyorum. Sanırım ön plandan savaştığımdan olsa gerek =). Bu yüzden elementalistden caydım diyebilirim.

Guardian, hayvan gibi protect büyüsü var. Sağlamda vuruyor. 5 adama karşı ayakta kalabiliyorsunuz baya protect kullanırsanız. (tabi 30-40 sn falan). Oynaması zevkli diyebilirim.

Merser, ne olduğu hakkında bir fikrim yok. Toplamda 15 dk oynamışımdır, 10 büyüsünden 4-5 tanesi clonelarla alakalı. Hoşuma gitmedi.

Necro, fear vb büyüleri bulamadım (pvp de verilen weapondan dolayı sanırım). Böyle deli gibi curse atmak istiyorum ama genelde alan büyüleri vardı.

Thief, bence en iyi pvp bunda. Muhtemelen oyunda oynayacağım char thief olacak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...