Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

27-29 Nisan Beta Weekend Server ISTAN

Gangren

Öne çıkan mesajlar

craft işine hiç giremedim ya tam ona girişeyim diyordum server gitti. internette falan var mı şöyle güzel açıklayıcı bir kaynak vrafting ile ilgili yoksa oyun içi bilgiyle mi yaptın

bu arada bence de en baba classlar thief ve ranger olmuş arena için. thiefle 10-0 falan yaptıgım oldu. en çok zorlayan ise karşıda ranger olması.
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Seru said:

beni kanser eden şey de ranger petlerinin bazen kafalarına göre tepkisiz kalmaları saldırtsanız bile yanınızda duruyorlar.

Petlerin canı hiç kalmayınca öyle oluyorlar. Yanınıza çağırıp heal yapmanız gerekiyor.

yok benim dediğim hp'si full saldır diyorum saldırmıyor, guard seçili beni korumuyor vs %30 oranla böyle oluyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Bir de senden önce başkası atak verdiyse petin saldırmıyor. snaırım petin mantığı şu. Adam sana saldırırsa veya saldırma potansiyeli varsa (yani başkasıyla dövüşmüyorsa) o zaman saldırı emri alıyor.

valla öyle mantık olmaz. attack my target diye bir komut var o ne işe yarıyor o zaman. ona basıyorum birşey yapmıyor başkası benden önce vurmaya başladı diye pet yerinde durur mu zaten ranger'a bakın bayağı bi pet ağırlıklı bir oyun bekliyor sizi. yanınıza gelen adamı geri göndermek için tek bi hareketiniz var cooldownlu. ayrıca long bow kullanıyosan short range'de dmg minimuma iniyor. short bow'da böyle kısıtlama yok ama bana göre skilleri long'a göre daha zayıf ayrıca aoe olarak long çok güçlü.

bariz hata bu pet olayı mantık falan değil saçma çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...