Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

27-29 Nisan Beta Weekend Server ISTAN

Gangren

Öne çıkan mesajlar

ArenaNet 9:4:5:1093:101 sorunumuzu hala çözemedi. Support'a ticket açın diyor ama 36 saat önce attığım ticket'a cevap bile gelmedi. Forumlarda insanlar ANet'den CD-Key'lerini kontrol edebilecekleri basit bir arayüz istiyorlar ya da account durumlarını belirten bir mesaj görüntülenmesini istiyorlar ama ne ses var ne seda.
Bioware'e ve EA'ya zamanında bir posta dolusu laf ettik, sağolsun ANet arattı.
Oyunu kendi sitesinden register edip, "Thanks for PURCHASING GW2" mesajını alıp, Beta'ya invite e-mail'i gelip, Betaya girememek, üstüne Support'tan 36 saat boyunca tek cevap alamamak çok beğendiğim bir ArenaNet yaklaşımı oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Leveltr den satın aldıysanız ve eğer hala code:9 hatası alıyorsanız. Ben leveltr ile canlı görüşme yaptım. Benden satın alma bilgilerimi mail atmamı istediler. Daha sonra yeni bir key gönderdiler.

O key ile register.guildwars2.com sayfasında benim zaten account um var seçip devam ediyorsunuz ve yeni key i hesabınıza bağlıyorsunuz.

Ben artık giriş yapabiliyorum. Darısı giremeyenlerin başına :)
Sosyal ağlarda paylaş

Selamisahin said:

Oyunu -anlayamadigim sebeplerden dolayi- min. grafik ayarlarinda oynuyorum. Bir tik bile yukar ceksem ekran simsiyah oluyor. Grafik kartimin yetememesi gibi bir sey de pek mumkun degil (HD5850). Var mi acaba boyle bir sorun yasayan?

şu anda ekran kartından ziyade işlemciyi kullanıyor oyun, ondan bu tür aksaklıklar.
Sosyal ağlarda paylaş

DeviantSun said:

ArenaNet 9:4:5:1093:101 sorunumuzu hala çözemedi. Support'a ticket açın diyor ama 36 saat önce attığım ticket'a cevap bile gelmedi. Forumlarda insanlar ANet'den CD-Key'lerini kontrol edebilecekleri basit bir arayüz istiyorlar ya da account durumlarını belirten bir mesaj görüntülenmesini istiyorlar ama ne ses var ne seda.
Bioware'e ve EA'ya zamanında bir posta dolusu laf ettik, sağolsun ANet arattı.
Oyunu kendi sitesinden register edip, "Thanks for PURCHASING GW2" mesajını alıp, Beta'ya invite e-mail'i gelip, Betaya girememek, üstüne Support'tan 36 saat boyunca tek cevap alamamak çok beğendiğim bir ArenaNet yaklaşımı oldu.

o değil de oyun çok iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

6 çekirdekli bulldozer işlemci,560 ti ekran kartı ile 5 vs 5 de sıkıntı yaşamadım.Kombat basit olmuş,karakter yüzeyde koşuyor gibi değilde,görünmeyen bir tabakanın üstünde süzülüyomuş gibi koşuyor.Birkaç yerde adamlar texture koymamışlar,bildiğin bırakmışlar o alanı.
WvW yi deeneyemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

wormların bir mekana saldırıdığı görev var. amacımız mekanı wormlardan korumak. orada karmaşanın içinde ben de skillimle worm çıkardım bir tane ally, millet karmaşada anlamadı olayı yarım saat benim wormu kesmeye çalıştılar ahaahahahahahaha keşke videosunu çekseydim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de supporttan gelen mail;

Hello,

According to our records, the serial code was disabled as a suspicious purchase. If you purchased the game from a retailer who does not appear on our authorized retailer list, my suggestion would be to contact the retailer from whom you made the purchase and request a refund. You may also want to file a dispute with your credit card company or payment service.

Face'deki açıklamada da illegal cd keyler falan diyordu. Bildiğin leveltr tokatladı abi o zaman bizi. Yeni cd key gelse nolur beta bitti gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

AMD Catalyst™ Control Center veya AMD VISION™ Engine Control Center'dan anti-aliasing ayarı yapıldıysa siyah ekran verebiliyormuş.

Selamisahin said:

Oyunu -anlayamadigim sebeplerden dolayi- min. grafik ayarlarinda oynuyorum. Bir tik bile yukar ceksem ekran simsiyah oluyor. Grafik kartimin yetememesi gibi bir sey de pek mumkun degil (HD5850). Var mi acaba boyle bir sorun yasayan?
Sosyal ağlarda paylaş

Aldım abi ben bi önceki sayfada var. Şimdi leveltr canlı destekle konuştum. Paramın iadesini istiyorum dedim, pazartesi işleme geçirecez dediler. Leveltr istediği kadar müşteri hizmetlerinde güzel olsun, Guild Wars 2'de çuvallamıştır gözümde. Yeni yollayacakları keyin bu betaya girse bile 1 ay sonra "suspcious purchase" diye disabled olmayacağının garantisi yok giderim 55 euroya alırım sitesinden, 2 gün oynayamadığımla kalırım ne yapayım..
Sosyal ağlarda paylaş

Sıkıntı genelde pre purchase diye pre order key vermeleri ama leveltrden alınan keylerde çalıntı kredi kartıyla alınan keyler de vardı.

Keylerini kontrol etmek için mail atanların bazılarına bu mail gelmiş.Ben de yolladım ama support beni iplemiyor 2 gündür sdf.
said:

Unfortunately, after review of the key, it was found that it was purchased with a stolen credit card from our website, thus it was disabled. Since the code has been disabled, it was effectively removed from the account it was associated with and you should be able to apply a code purchased from an authorized retailer to your account.

Where did you purchase this code? You will need to contact that seller and request the return of your money, as they sold you a code they were not authorized to sell.
Sosyal ağlarda paylaş

Oynamak için gw1 acc una ihtiyacınız yok.

Bu arada biz ekşına doyduk,

Ben, spark, gang, asc ve yetersiz deno ve sonradan gelen miraul ile wvw de estirdik, arkalara sıvışıp deploy camp ları basktık, keep koruduk verdik aldık, kurban verip 30 kişiden kaçtık, o kırmızı senin bu mavi benim karmalardan karmalara koştuk. Biri commander skill i alıp, squad kurunca ,kalabalıkla beraber tadından yenmez wvwvw.
Sosyal ağlarda paylaş

millet bank ve trading post nerelerde. hoalbrak'da kaldım öyle. commence'de birkaç item aldım fakat inventory'a koymak için trading post'un orada ol diyor burası nerdedir? Ayrıca oyunda bank var fakat bulamadım, guardlarla konuşuyorum işaretledim diyor ama haritada bir işaret yok halbuki hoelbrak'ın tamamını açtım.

lion's arch'da varmış buldum ya. norn köyünde yok ya da ben kör oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...