Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

27-29 Nisan Beta Weekend Server ISTAN

Gangren

Öne çıkan mesajlar

bu arada riverside server'ında olan varsa Matriarch'a pm atsın guild'e alalım. guild'de buff'lar var ayrıca guild armorsmith ve weaponsmith gibi şeyler var. wow'un son guild yaması ile gelen özelliklere benzer şeyler var. sadece rostera bakıp dungeon'a girmekten ziyade baya geliştirmiş herifler fakat bir karakter 3 guild'e kadar girebilecekti sanırım nasıl olacak oradaki bufflar o zaman merak içindeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben sanırım ilk norn alanında tüm eventleri yaptım yani sadece bir defaya mahsus olarak gerçi kaçırdığım olabilir herneyse pek boş oynamadım yani. diğer haritaya geçtiğimde bir levelim eksikti, ki bir level bile fark yaratıyor sonra onu tamamladım.

bu arada facebook'dan yazmış arenanet, oyun ve forumu fixliyoruz henüz bir süre yok fakat elimizden geleni yapıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hey guys, we are aware of the issues with the game and the forums. The team is working on them as fast as possible. We don't have an ETA for a fix, but we're aiming for "A.S.A.P." In the meantime, we've added more beta screenshots from our players to our Pinterest board, so feel free to take a look while you wait. http://pinterest.com/arenanetteam/ (And you're welcome to give us links to more if you'd like.) ~RB2
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...