Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

27-29 Nisan Beta Weekend Server ISTAN

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Oyun akıyor ağa, oyuna girmek problem girince sıfır problem rahat oynanıyor içerik deli nereye gideceğini şaşırıyorsun ama alışınca çok rahat geliyor. PVE oyunda çok iyi durumda dungeon falan görmedim henüz tabi level 15'im ayrıca görevlerin zorluğu çokj iyi ayarlanmış yüksek levelken düşük bir göreve girseniz bile (personel story) level'inizi düşürüyor oyun gene zor oluyor. düşük levelseniz level'inizi artırmıyor fakat sanırım yüksek level arkadaşınız varsa onla parti yapınca artıyor olması lazım. zorluk ayarı bence mukemmel ayarlanmış oyun hiç kolay değil ama deli zor da değil. öyle level 1'de sopayla mob kesmeyi unutun. istersen 60 ol level 1 mobunu keserken gene zorlanacaksın. eğer 2 level üstü falan personal denerseniz dağılırsınız öyle diyim.

Ranger'la oynuyorum petler çok kötü ranger'da skill vermek lazım. Amphious diye bir pet buldum ona kadar ayı da dahil çok kötü petler bir dengesizlik var anlamadım. Ayrıca Long bow çok daha efektif duruyor short bow'a göre skilleri.

PVP her türlü akar ben hiç girmedim henüz fakat guild wars diyince akla PVP gelir. Bu oyun olmuş, sana puanım 10 kanka.
Sosyal ağlarda paylaş

Keybindinge mutlaka bakın. 3 tür SS alma şansınız var normal high ve 3d. Yüksek ayar cidden çok farkettiriyor.

Oyun oynanaış bakımından alışması biraz zor olacak gibi geldi bana. Neye basacağımı şaşırıyorum. Karakteri kasıp skilleri açmak oynamak için daha sağlıklı olacak. Birşey bilmeyip 80 olup ppv yapmaya kalkısınca beyin eriyor.

Atmosfer çok güzel, şehirler (humana baktım sadece) çok detaylı herşey. Ücret beklentisi olmayan bir oyunda yapılabilecek herşeyi yapmışlar.

Karakterlerin yürümesi falan abidik geldi oturmuyor sanki falan.

SS

XFX 6850 High settings.

http://img.burak.cc/u/7c84be_gw006.jpg
http://i46.tinypic.com/nwg7f6.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

45-60 arası fps alıyorsan 99.99 % v-sync açıktır kapatırsan performansın artar .

Edit : core2duo işlemci/ 4 gb ram / ATI HD 6870 üçlüsü ile çatır çatır oynanıyor hiç bir peformans sorunum tok varsayılan ayarlarda (ayarları kurcalamadım henüz )

Nessaftw said:

grafik kartlarından tam verim alamıyor şuanda oyun gpu usage %30-35 dolaylarında maximum fps sorunu yaşayanların sorunu buradan geliyor. ben 45-60 arası alıyorum lakin daha yukarı çıkmıyor. Ya driver ya oyun tarafında özürlülük var. Driver ise sorun yok Nvidia bir sonraki beta ile sorunu halleder lakin oyun tarafında sorun varsa mutlaka hızlı bir şekilde client optimize edilmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

level farklılığını kalın çizgilerle belirtmişler oyunda. eğer 2 level falan düşükseniz yaptığınız görev veya girdiğiniz haritada resmen mal gibi kalıyorsunuz birşey yapamıyorsunuz.

bir de haritada gösterilen kalp, portal, point of interest gibi hepsini bulursanız ekstra hediyeler geliyor mail ile.

2 yeşil item ve süreli buff.
Sosyal ağlarda paylaş

jagd said:

45-60 arası fps alıyorsan 99.99 % v-sync açıktır kapatırsan performansın artar .

Edit : core2duo işlemci/ 4 gb ram / ATI HD 6870 üçlüsü ile çatır çatır oynanıyor hiç bir peformans sorunum tok varsayılan ayarlarda (ayarları kurcalamadım henüz )

Nessaftw said:

grafik kartlarından tam verim alamıyor şuanda oyun gpu usage %30-35 dolaylarında maximum fps sorunu yaşayanların sorunu buradan geliyor. ben 45-60 arası alıyorum lakin daha yukarı çıkmıyor. Ya driver ya oyun tarafında özürlülük var. Driver ise sorun yok Nvidia bir sonraki beta ile sorunu halleder lakin oyun tarafında sorun varsa mutlaka hızlı bir şekilde client optimize edilmeli.

o kadar test yapan adam o ufacık detayı es geçer mi, vsync açık kapalı netice aynı gpu kullanımı sabit değerlerin üzerine çıkmıyor asla.

oyunun sorunu max ayarlar aktif olduğunda sistem kaynaklarını yeterince kullanamaması ve bu herkesin yaşadığı bir sorun.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

herkes kontrollerden bahsetmiş de

geleneksel mmorpglerden farkı ne kontrollerin?

target seçip, WASD ile koşturup 1 2 3 4 5 ile de ability basmio muyuz

nedir farkı?

farkı yok gökhancım, sadece predefined bir toolbar kullanıyorsun. yani 1'den 0'a kadar var, orada klasik mmo'lardaki gibi bir değişiklik yapamıyorsun. 1 tuşuna seçtiğin class'ın weapon'larına göre neler atandıysa onlar var her zaman gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...