Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

µTorrent alternatifi: qBittorrent

Bone

Öne çıkan mesajlar

son versiyonu gayet iyi
ama firefox a addon olarka kendi barını kurdurması nasıl bir trollük elim beynim titredi esmen
üstelik setup sırasın hiç bir ıvır zıvırı kurma demiştim
program ekle kaldırsan kaldırdım
hala duruyordu nası bir çakalllıksa

ne diyecektim
bu son versiyonda torretn full hızla inerken 900 kb/s sayfalar çatır çatır açılıyor
eskiden torrent çalışırken internet iptaldi
o yüzden istemsiz rep utorente
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
Bir süre önce lanet olsun diyerek sonunda uTorrent'i bıraktım. Buralarda bir yerde tavsiyesini gördüğüm qBittorrent'e geçtim. Çok güzelmiş. (tu)

Fonksiyonellik olarak her istediğim şey var.

Sadece UI'da takıldığım 1-2 yer var. Yazı renklerini değiştirmek istiyorum. Bir de tableri (size, status, seeds vs.) içindeki text görünmeyecek kadar daraltabilmek istiyorum. Nasıl yaparım bir fikri olan var mı?

Bir de lock muhabbeti ne işe yarıyor? Remote access güvenliği falan mı?
Sosyal ağlarda paylaş

qB de bir gun stalled problemine uyanacaksiniz, ve benim gibi muhtesem bir rage ile sileceksiniz.

herifler open source un yuz karasi, 9 release dir cozum getiremediler cok basit torrent fonksiyonlarina. Bir socket programming faciasi.

mac de transmission, ve yine win de yine nefretle kullandigim ama her isi de hakkiyla yapan vuze disinda client yok su an.
Sosyal ağlarda paylaş

Peki download manager olarak ne kullanıyorsunuz ya. jDownloader'dan nefret ediyorum ama kullanıyorum çünkü internet download manager veya adını unuttuğum diğeri bana bloatware gibi geliyor.

Yine aynı basitlikte, ama işte uploaded.to login'imi ekleyebileceğim bir download manager yok mu?

Eskiden ne güzel flashget kullanıyorduk, firefox'ta da flashgot vardı; uyumlu, mutlu mesut geçiniyorduk. Böyle browser plug-in destekli, basit, hafif bir download manager yapmak zor mu yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 5 yıl sonra ...

F4NRGfq.png

30 tane aktif torrent var inen, 50mbit bağlantı var. qbittorrent 4'e geçtiğinden beri hızı çok bozdu ya. UI'dan çok memnunum, category ve tag sistemine ihtiyacım var. çok da güzel her şeyi kategorize ettim başka programa geçmek çok istemiyorum ama gerekirse geçecez.

öneri var mı?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...