Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

Charge, dmg'ını arttıran rune ile birlikte çok iyi oluyor. Charge+vortex stomp+rend+overpower ile muazzam dmg veriyorsun, sonra iki üç cleave verdiğinde zaten patlamalı çatlamalı chain reaction'lar olmaya başlıyor. Çok sakat durumlarda earthquake eklediğin vakit eriyor mob'lar.

Daha single target isteyen moblar gelirse vampiric falan gibi, stun'lı bash'e çeviriyor, yardırıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

valla d2de bi barbarım vardı elinde grief ve last wish hiçbir zaman yanıma healing potion aldığımı hatırlamıyorum. last wish life steal curse atıyordu milletin üstüne, frenzy ile abartı miktarda attack speed kazanıp, runewordlerden ve auralardan gelen müthiş güçle oyunu silip süpürebiliyodun.

d3te böyle bir build için uygun skill ve eşya var mıdır ? frenzyi görebildim ama..
Sosyal ağlarda paylaş

malesef 39 bucuk level olduk ama damaj 350-400 lerde biri bize bir yardım etse makbule geççek,bu diablocuların bulustugu bir ts3 ventrilo falan yok mu ?

he bir de toggie diye bir uye var mı burda bize davet atmış ama arkasa listemiz doluymus kabul edemiyoruz,biraz saçma olmuş ama

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar hell'de act 2 deyim size yeni buildimi paylaşayım.

Yeni build

Şimdi eliteleri çatır çutur kesmek için ideal. Defans falan yok passive skillde fury de harcamıyorsunuz berserker rage den %25 dmg geliyor.

fury maximumken 8.3k dps yazıyor

rare gruplar zorlu ile açın ignore pain ve wrath of berserker açın. 2x 300 dps li one hand var elimde %10 crit için main hande axe weapon koydum ve %23 crit hit chance yaptım. Critical hit damage de %236 wrath of bers ile 17k küsür dps e cıkıyor 70 k crit bile vurabiliyorsunuz.

benim battletag diablo#2969
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...