Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

40 dh kasıp barbara başladım dün 60 olabildim anca sabahta helli bitirdim, inferno nedir öyle ya -.- hell daiblo da çok kasıyor melee olduğundan. Barbarla hell sonlar inferno başları ortalama itemla viable build bulan varmı ?

hp az kaldı biraz ondanda zorlanıyorumda asıl armor abanmak lazım sanrm: 17k hp 4.5k armor (leaple atlıyınca %300 armor falan filan) 27.5k dps biraz fazla glass canon oldum heralde -.-

Edit: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#aeRXik!dZY!bZbaaY bunu kullanıyorum, siesmic slamın knockbacki çok işe yarıyor elitelerde hell diabloya kadar rahat geldim. Ama infernoda gitmez bu build anlaşılan. %3 bt + +2.2 beltten %5.2 life steal var. Zombie ler act1 başında 5-10k vuruyor yanlız :(
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Abi o kadar hp'yle dmg'ınız çok gimp değil mi? Ya da Magic Find falan mı yok hiç? Ben 56'yım ve HP 15k sadece.

Çok mu şanslısınız, AH'ye mı sırtınızı dayadınız ne yaptınız anlamadım ki.

ah'den 100k ya 745dps 2hmace aldım ringler amulet %12-13 attack speed li ve strli 1.3k da str var dps kendi bufflarımla 27k 70k crit çıkıyor sieasmic slamda %25 crit chanceım var ama solo inferno imkansız gibi şu halimle
Sosyal ağlarda paylaş

Hannibal44 said:

Inferno solo çok zor bende 50k HP 9k armor var ona rağmen solo olmuyor. 4 kişi girdik Act 2' ye kadar geçtik Butcher çok fena yalnız 5-6 saatimizi harcadı enrage'ten önce kesilmesi gerekiyor.

inferno solo barbarian butcher video'su http://www.youtube.com/watch?v=BAw9mHfLjv0
Sosyal ağlarda paylaş

kthxbye said:

Sorieno said:

Abi o kadar hp'yle dmg'ınız çok gimp değil mi? Ya da Magic Find falan mı yok hiç? Ben 56'yım ve HP 15k sadece.

Çok mu şanslısınız, AH'ye mı sırtınızı dayadınız ne yaptınız anlamadım ki.

ah'den 100k ya 745dps 2hmace aldım ringler amulet %12-13 attack speed li ve strli 1.3k da str var dps kendi bufflarımla 27k 70k crit çıkıyor sieasmic slamda %25 crit chanceım var ama solo inferno imkansız gibi şu halimle

Şu az evvel koyduğun videodaki herifin statlarından çok daha iyi statların olmasına rağmen adam takır takır Butcher kesiyorken senin imkansız demeni tuhaf karşıladım. Ne gibi bir artısı var acaba adamın item/skill setinin ya da senin ne gibi bir eksiğin var, düşündün mü?
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü benim 17.5k hp'im ve 4k armorum var :D ve buildim aşırı offansive ayrıca butcher zor değil. Zor olan aradaki eliteler :/ reskill manyağı yapıyorlar. Buthcerda biraz kontrolün iyi oldumu herşeyden avoid oluyorsun nerdeyse. o adam benden hem 3 kat az hasar alıyor armoru yüksek olduğundan, hem hpsi 2 kattan daha fazla. Ben şu anki halimle ilerlemem imkansız dedim itemda ve buildde değişiklik yapmam lazım kendime :(

edit: adam 11-13k vuruyor ben 30k ya yakın düz 70k da crit vuruyorum max, ama 1 shot ölüyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu adamın Butcher'ı kesmesi değil zaten mesele. 5 stack'le girmesi bir artısı. Ve tuhaf bir şekilde adam ne Ignore Pain kullanmış ne Wrath Of The Berserker kullanmış, hatta life leech bile almamış passive olarak ve çatır çatır elite kesmiş. Ama doğru, inanılmaz damage alıyor herif; armor ve hp'si çok iyi.

Bu arada 18k da gerçekten çok azmış, benim de felaket düşük mesela. Biraz MF'ten falan kısıp VIT'e koşmam lazım. 60% MF oluyor shield'le birlikte ama bakıyorsun HP 14k.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle ahden 650-700dps i olan bi 1h bulsam gemli gemede vurunca hp veren gem taksam, offhande de shield alsam sağlam vitalitye abansam 40k hp yapsam şu build dayanıklılık sağlar gibi de eliteler kesilir mi acaba rahat http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#WXRVki!bVc!cabcaa ne düşünüyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

siesmic slamsız zor gibi haklısın da belki armor ve hp çok yükselince melee oynanabilir hale gelir, bütün helli siesmic slam için rage toplayıp range oynadım nerdeyse -.- neyse anlaşıldı infernoda offansive barbar oynamak çok çok çok iyi itemsız zor -.-

edit: belki 1h+shield şu build iş yapar http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#WXeVki!bVe!caZcaa
Sosyal ağlarda paylaş

yahu gidip öldükten sonra full ofansif takılmanın bir anlamı yok bence. bende çok zorladım dw olayım barbar shield takmaz diye ama su anda 12k dpsim var tamam çok yüksek degil ama infernoda takılmama yetiyor ki düzgün bir silah çıkardıgımda artacak o çünkü mainhandim 470 dpsmi ne.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen. Ben de yeniden build ettim, item'ları falan değiştirip, bir kaç str soketi çıkarıp vit taktım. Dual wield'den 1h+shield'e döndüm. HP 15k'dan 30k'ya çıktı ama damage da passive bonuslu 6-7k'dan 3300'e indi. Bir kere bile ölmedim ama bazı elite pack'lerde holy pala vs resto druid duel'i gibi oluyor, artık companion falan kesiyor öyle şeyler yaşanmaya başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...