Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Eve online ekonomisini, üretimini, pvp'sini (aman pve'si olmasın. hayatımda gördüğüm en dandik pve), alliance-corp (guild) sistemini, kısacası tüm oyun sistemini alıp bir fantastik mmorpg'ye uyarlayın. ondan sonra parmaklarınızı yiyor musunuz yemiyor musunuz bir bakın.

Edit: şüphesiz skill sistemini de. en önemlisi de bu zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Ben elder scroll serisini ilk kez oynıcam daha önce hiç mmo oynamadım ve ilk bilgisayarımı 1 saat önce aldım daha 12 yaşındayım yazdım kesin gelicek beta invite çünkü hedef kitlenin kalbi rpsi yaptım.

skyrimi ecksbawks'da 1 günde bitirdim, chok guzeldi yha yazmayı unutmuşun, onu da eklesen bankoydu panpa
Sosyal ağlarda paylaş

MMORPG yapıyoruz diyorlar öte yandan oyun solo oynanabilinir olacak diyorlar. Ben hiç bişiy anlamadım arkadaş bu işten. FAQ larına yazmış adamlar '' multiplayer nasıl çalışacak '' diye. Ulan nası çalışacağı varmı?!?! Diablo 3 ne kadar mmo ise sanırım EsO da o derece MMO olacak.

Başlıcaz tek başımıza eşe dosta davet atıcaz falan filan. Pvp yede sıra alırız. İster grupla al ister single al sanada mmorpg.

Ağır fail olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi questing i instanced yapamazlar barın barın bağırdılar open world diye. Way efendim yeni çağ teknolojileri varmış smart server diye.

Age of Conan yaşadığım ilk hayal kırıklığıydı bu da ikinci olacak gibi duruyor.

Beta alsada birileri anlasak nedir ne değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

reampage said:

Ben elder scroll serisini ilk kez oynıcam daha önce hiç mmo oynamadım ve ilk bilgisayarımı 1 saat önce aldım daha 12 yaşındayım yazdım kesin gelicek beta invite çünkü hedef kitlenin kalbi rpsi yaptım.

skyrimi ecksbawks'da 1 günde bitirdim, chok guzeldi yha yazmayı unutmuşun, onu da eklesen bankoydu panpa
Skyrimi 1 günde mi bitirdin? yau kaç ay oldu yükleyeli oyunu arada giriyorum hala quest buluyorum arkadaş :D

O değilde oyun Guild Wars 2 gibi olursa oyuncu için ömrü en fazla 2 ay. Ne umutlarla almıştım o oyunuda 2 ay zor oynadım..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...