Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

eve benim gözümde next gen olmaz, olsa olsa kült bir oyun olur. next gen MMO çıkar gibi oldu aslında ama MMO pek olamadı, yine de WarZ başaramamış olsa bile, çok iddaalı, gerçek bir Surviver MMO ile bu sene yada önümüzdeki sene tanışabiliriz, o zaman işte gerçekten next gen olur, o oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

hakkatten eve next gen falan nerden cikti ?

eve online max zaten 200-300klarda subsda, tek serverde max online ile rekor kirdik vs diyorlarda mass bir oyun degil hic de olmadi olmasinda zaten , o icindeki oyuncu kalitesi eve e oynanabilir yapan.

rra nin dedigi kult olayina katiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

next gen olan eve deil yalnız,
dust 514 çıktı ( beta ) baya baaad halde ama,
bir fps-strateji oynuyla bir mmo yu birleştiriyor. Bunun bir adım ötesi iç içe oynamak.

Şöyle düşün, natural selection nası güzel bir soluk getirdiyse, hah buda öyle.

e bunun bi sonra ki adımı next gen işte. All in one tarzında.

Yukarda rra da demiş, farklı insanlara farklı tatminler sunmak zor diye.
Doğru valla, ama işte ben tatmin olduğum sittin sene bırakmıyorum oynu, uzaktanda olsa takip ediorm ( oynamıosam rl sebepler yani ).

balans malans hak getire yıllarca oynadık wowu, ilk 20 levelın güzelliğinin hatrına hiç bırakmadım.
Hatırlasanıza abi,
açtığın her ıkrın, havasını birebir verebilen muhteşem bi atmosferi vardı oyunun.

mesela bunlar eve de yok,
ses yok oyunda zaten. Atmosfer desen, geçen yıl arka plana bişiler eklemeyi akıl ettiler, ama başta fit olayını bir çıkarmış adamlar o tutmuş.
yoksa ccp nin çıkardığını blizzard çıkarmış olsa, çoktaaan almış yürümüştü o next gen mmo olayı
Sosyal ağlarda paylaş

oyunlar oyuncularin gozunda basarisiz gorunuyor da exec. producerlara da sormak lazim. belki boylesi islerine/kolaylarina geliyor.

en fail denen aoc da bile dunyanin parasini kaldirdilar, sirket sonradan iyice dibi gordu ama o zamana kadar eski sahipleri zaten hisseleri bozdurmus, gemiyi terketmisti. en azindan oyle hatirliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi eve online i seveni cok seviyor ama 2004 de basladim oynamaya ama asla bir fantasy ya da avatar yonettigin bir mmo ile karsilastirmamak lazim, onu anca star citizen falan cikarsa karsilastiririz, geminin icinde gezmekde bir yere kadar. ic karartiyor namussuz :)

baglandinmida kalkamiyorsun orasi ayri.

ama gemide gemi nereye kadar be yahu :D
Sosyal ağlarda paylaş

cunku tur erdi artik, en azindan fantasy mmo konsepti budur diyebiliriz.

sandboxdur, evciliktir, raiddir, pvp dir, questingdir, gemiciliktir, vs de vs yapildi kondu bir oyuna gidiyor.

strategy, yaris oyunlari nasil ayni konsept uzerinden gidiyorsa mmorpg de bu artik. uzayda gecenler fark yaratir scifi belki ama artik cikacak her yeni mmorpg nin agzimizi acik birakacagini sanmiyorum ben.

sonucta bir mmo 10 senedir kendine bir seyler katip bir cok oyundan bir seyler calip contentine ekledi hic bir oyun ilk ciktiginda o kadar kapsamli olamayacak en fazla wow un en iyi yerlerini alip daha iyi sekilde verecek bizde fazla etkilenmeyecegiz.

bambaska bir mmo turu yaratirsa biri eyvallah.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
EVE'in olayi bu:

http://swiftandbitter.com/eve/wtd/eve-wtd.jpg

Bunu veren olmadigi surece hic birsey EVE'i gecemez bence. Atmosfer konusunda haklisiniz ama. Elder Scrolls online bence bunu verebilir ama. Bildigimiz Morrowind ya da Skyrim gameplayini 20-30 kat daha buyuk bir harita online yaparsa olur o. Instance olmamasi lazim ama, EQ1 gibi sinirli oyuncu alan bir suru sunucu yapsinlar ama arada gecisi serbest kilsinlar ayda bir kere izin var gibi bir yontemle.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

eve'in derinliğine yakın, bakın derinliğinde demiyorum, derinliğine yakın herhangi bir mmo'u ben önümüzdeki 5 yıl beklemiyorum. Elder Scrolls Online'dan beklemek zaten saçmalık bence. WoW'dan daha derin bir şey beklemiyorum ben.

eve bildigin broker ekranı oyun falan degıl.
Sosyal ağlarda paylaş

eve'de gıcığıma giden olay, o ortadaki gemi ekranına gerek yok abi. sadece gözümüz boğulmasın diye yapmışlar. o ekran olmasa da oyunu yazılar üzerinden oynayabilirsin. spastik bi durum bu.

zaten geminin içinde gezme olayı da aynı şekilde, gözü boğulanlar arada girip baksın diye yapılmış bişeydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...