Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

engine bence devede kulak..

allah belalarini versin emi, hepsine yuh diyorum..

yillardir wow harici bir seyi hepberaber oynayabilelim istiyorum cok seymi istiyorum amk...

sw evreninide pic ettiniz abv.

5k sıra olan en kalabalık serverda 50 olana kadar sadece 3 tane düşman player görüyosam o oyunun motoru boktandır
Sosyal ağlarda paylaş

saka bir yana ben swtoru oynarken engineden dolayi sikinti yaratmadim kendimehatta oynadigim en oynanabilir mmolardandir swtor. ama mmorpg midir degilmidir high enddeki sorunlari nedir dersen onlari tartisirim da engine batmadi bana pek.

engine baska olsa hersey ayni kalsa ne fark edecekti ki zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnizlik konusu dogru levellerken ama devamli ben grubumuzla levelledim, high endde dungeonlarimizi yaptik, itemlendik, pazar basinda para kastim, uzay savaslari yaptim, pvp yaptim yapabildigimiz kadari ile, hatta 2012 nin en cok oynadigim oyunu oldu secret world ile, cok daha iyi olabilirdi mevcut durumundan ama olmadi olamadi, olamamasinin sebebi bir suru ancak ben kendimizde buyuk sorun buluyorum artik.

abi hic bir oyunu oynayamiyoruz begenmiyoruz baglanamiyoruz. bir ana sorun var bir yerlerde onu cozemiyorum.

ornegin rift beni biliyorsun cokda kizdin bana rift konusunda, haklisinda 2 haftada bitirip biraktim sozum ona, ama sonrasinda gene birakildi kaldi ortada, insanlar degisim istiyor degisik bir sey cikinca da yadirgiyor iki ucu boklu degnek olmus olay.

secret world gibi bir sey cikiyor acaip iyi oyun anlatamiyorsun baglayamiyorsun, hop geri wow mop, swtor hop geri wow, rift geri wow, vs de vs.. wowda kusacak gibi oluyorum her geri donuste hop 1 ay sonra birakiyorum.

grup olabilsek her oyun guzelde iste sorun o grubu kurmakta bundan adim gibi eminim. 20-30 kisi ile simdi rifte donsen swtora donsen eve online oynasan su halimizden daha kotu olamayiz herhalde :D
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum ben rift çıktığından beri wow oynamadım 2-3 günlük bi scroll of res ile hesap açtırma dışında

rift birçok açıdan çok zevkliydi, onda yanlış guild ve server seçiminden patlamıştık bide pvpsi çok kısıtlıydı

oyunlar pvpyi beceremiyo craftingi beceremiyo hiçbişeyi beceremiyo can sıkıntısı playerbaseler çok boktan olduğu için developerlar anlamsız seçimler yapıyo vs

artık hiçbir mmoyu takip etmiyorum bile

elder scrolls onlinedan da bi bok olmaz, bethesde ne ki mmosu ne olsun yani şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

ilumda gtx 690 ile 15 fps alıyordun bi 25-30 kişi bir arada olunca asdf. ilum fail olunca, oyun öldü iyice zaten. pvpsiz oyun olmaz. 1,5 saat wz sırası beklediğim oldu.

sorun beğenmeme değil. swtor yeni birşey ortaya çıkarmadı, başarısız bir wow kopyası oldu. story questleri dışındaki tüm questler aşırı bayıktı. koca gezegenler koridorlardan oluşuyordu, gw2'deki serbestlik bile yok. ben bir ay oynayıp bırakmadım, 5 ay oynadım swtor'u. secret world'ün teması herkese hitap etmiyor zaten ondan fazla birşey beklemek mümkün değil şuan amazon'da 13$ alasım yok f2p olacağını düşündüğüm için.

bethesda mmo dünyasına giriş konusunda bioware gibi sorun yaşayacak gibi geliyor bana. önce bu title'ı kullanacaklarına yeni birşey ortaya çıkarabilirlerdi. zaten bu oyunsuzluk durumundan sıkıldığım için bende cod2'den bu yana fps oynamayan biri olarak planetside 2'ye başladım.
Sosyal ağlarda paylaş

pvp vs pve olayina donmesin olayda pve sevip pvp sevmeyen milyonlar var ortada.

hic bir zaman pvp umrumda olmamistir cevremdekilerinde pek umrunda degil pvp. tabiiki pvp pve her seyi birlestirse muhtesem olurda, darkfall vs de full pvp de ne oldu. ya da pvp si muhtesem oyunlar nerede ? shadowbane vs kapandi, eq hala devam ediyor, uoda devam ediyor, wowda (buyuk oranda pve icin devam eden var wowda), pvp bir arti ama mmorpg nin ana temasi degil tam olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda Hero Engine kullanılmayacak, kıvranmayalım. :)

Alenen "sanat ve konsept tasarımlarının testi için kullandık, kendi motorumuzu kuruyoruz" dediler. Niye adamlar art niyetliymiş gibi açıklamaların altında komplo teorisi arıyoruz?

EA/BioWare/SWTOR oyuncuların bilinçaltında nasıl travmalar yaratmış belli değil lan. Sektörün Yıldırım Demirören'i gibiler. :)

DipNot: SWTOR'un başarısızlığını komple HeroEngine'e yıkmak çok ilginç. Aralık'tan Haziran'a kadar oynadım SWTOR'u, olan biteni, aksayan yönleri en çok gözlemleme şansına sahip olanlardandım. HeroEngine ufak bir nüans, problemler başkaydı. İsterseniz tek tek tartışırız onların ne olduğunu.
Sosyal ağlarda paylaş

motordan oldugunu dusunmuyorum neden dersen bu adamlar illumu open yapip ya da tatooine i esek kadar yapabiliyorken ne bok yemeye diger gezegenleri sacma sapan yapmislar bunlarin motorla alakasi yok bana gore, motor sonucta dev gibi alanlari cok guzel oynatti ornegin tatooine de, kimse bes on saniyelik yuklemeye laf etmezdi acikcasi, ya da kucucuk bir uzay usssunde 1000 e yakin kisiyi gorebiliyordun, bu adamlarin dizayninda bir gariplik vardi levellerken, kendimizi yalniz hissetmemizin sebebi motor degildi adamlarin bir seyi ters yapmasiydi.

tatooine e kucuk diyemeyiz sonucta hatta tatooini o buyuklukte yapip onun yanina bir baska zone koysalar tatooinei iki katina cikarsalar kimse laf etmezdi ama sanki adamlarin dizayn secimi ya da serverlerini kucuk secmeleri (atiyorum bunu) sorun yaratti sanki.

hicbirimizin oynarken 5000kisiyi gormek gibi bir hevesi yok sonucta ama o koridorlar seklinde dunya yaratmak enginele alakali degil.

arti hayatim boyunca oynadigim tum mmolar icersinde sith warriorumu tek gecerim. bu kadar guzel bir hero oynatmadim hic bir oyunda. buda engine basarisi ve dizayn basarisi.

bir tarafa 200 iq lu mmo bilgisi cilgin adamlari koymussun diger tarafada dingolari hadi swtor yapin demissin gibi oyun olmus. bir tarafi muhtesemken diger tarafi acaip sekilde garip..

ben hala umitliyim swtordan gelecek bir expansion ile bir cok seyi tersine dondurebilirler bana gore.
Sosyal ağlarda paylaş

SWTOR'a yeni bir motor, amaçsız PVP'yi (pre-season ranking çok sonra geldi) ve zayıf end-game içeriğini kurtarmaz ki.

Vaat edilenler oyuna konulmadı, verilen sözler ya tutulmadı, ya da iş işten çoktan geçmişti.

Operationlarda buglar insanı oyundan soğutuyordu. Tek başına HeroEngine'in kabahati değil bunlar.

HeroEngine uygun bir MMO yazılımı olmayabilir, ama oyunları rezil veya vezir edecek kadar ciddi bir etkisi de yok bence.
Sosyal ağlarda paylaş

abi baslarda bazi sorunlar vardi ama biz devamli 10 kisi dungeon vs yapiyorduk, arti usde bir suru eleman pazarin basinda kum gibi takiliyorduk.. pvp de baslarda sorunlar oldu ama sonra oda kaybolmustu en son.

sonucta hangi oyun ilk ciktiginda sorunsuz ciktiki. wowda serverler patliyordu devamli :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...