Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

bugünün patch note u.

Worlds & Overflow

We're increasing world capacity as necessary to handle all the new players coming into the game. During this initial surge of high concurrency, and especially while most characters are low-level and thus playing in the same starting areas, it's common for players to be directed to overflow servers. To play with a friend on a different overflow server, form a party together, then right-click on the friend's portrait in the party list and click "join". We expect the use of overflow servers to naturally subside as players spread out more through the world
Sosyal ağlarda paylaş

yama yapsınlar yapmasınlar diyen yok, fakat ne olduğunun bilgisini versinler, her gün papağan gibi aynı şey yazıyor. yapılan güncellemelerin de zaten client ile alakası olduğunu sanmıyorum. trading post mesela client ile ne ilgisi olabilir, overflow server'lar, partide birbirini bulamama vs bunların client ile ne alakası var ya da sadece bug mı düzeltiyorlar, düzeltiyosan bize söyle belki benim PS'de problem var düzeltin giricem.
Sosyal ağlarda paylaş

teknik bilgileri yazmalarına gerek yokki zaten serverı açtık kapadık işte yeni kart taktık falan diye :p

bug fix falan yapıyorlar ayar çekiyorlar günlük, yoksa skillieri traitleri büyüleri etc değiştirmiyorlar hergün o yüzden çok detaylı yazmalarına gerek yok bence şimdilik.

zaten önemli updateleri yazıyolar adamlar sürekli:

http://wiki.guildwars2.com/wiki/Game_status_updates

downed mode camera ya el atmaları da iyi olmuş ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız bu downed mode'daki kamerayı daha da kötü yapmayı nasıl becerebilmişler hakkaten merak ediyorum.

Duvar dibi desen hiçbir şey gözükmüyor. Anlayamıyorum yani bu kadar mı zor duvar diplerindeyken transparency ayarlamak. hakkaten kafayı yedirtiyor bazen adama oyunun bu gerzekliği. betalardan beri şikayet ediyoruz düzelmedi daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Overflow da olmayacaksın.
B ye basarsın world pvp menüsü açılır. Oradan girmek istediğin yeri seçeceksin.
İçerideki durumu beğenmediysen. Haritayı açıp sizin serverın renginde olan bir yere gitmek isteyebilirsin (yadas dengeli, aksiyon dönen bir yere). Bu işlemide, harita üzerindeki teleportlara basarak yapabilirsin (world pvp içinde iken B tuşundan diğer yerlere geçemezsin. Zaten oradasın. Teleport yerlerine tıklayıp değişiklik yapmak gerekiyor)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...