Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yabancı uyruklu hayat kadını lazım... Ödev için.

BAIIHAN

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

O değilde, geçenlerde doğulu aksanlı, garip giyinmiş iki adam İstiklal'de yolumu kesti tünele doğru, "burada genelev varmış, nerede" diye sordu biti, bilmiyorum diyince ben sen ne biçim erkeksin diye alay ettiler, bir de yere tükürdüler.

Dumur oldum bir.

istiklal'de çalışırken cafede haftada bir kesin sorarlardı, doğulu olması fiks.

ama çoğunlukla "bayanlar ne tarafta" diyorlardı, anlaması zordu. sonra zürafayı bağcılardan tarif edebilecek yeterliliğe ulaştım üç dört haftada.
Sosyal ağlarda paylaş

BAIIHAN said:

Türkiye'ye zorla getirilmiş, kandırılmış veya bir şekilde istemeye istemeye gelmiş, bu işi yapan yabancı uyruklu hayat kadınlarının kendi ağzından farklı hikayelerine ihtiyacım var bir ödev konusu için. 4ever lilja diye bir film vardı. Bu tip veya benzer hikayeler olmalı. İsimleri tabiki yer almayacak dosyada. Yüzyüze veya mail yolu, ikiside uygun.

nasıl ulaşabilirim, kabul ettirebilir miyim, ulaşmak için önerileriniz var mıdır bir sorayım dedim.

sapların ve abazaların olduğu bir forumda böyle bişi sorulur mu lan.

illa lazımsa gidip kendin araştırcan, "bildiğiniz hayat kadını var mı" diye soruyorsan ödevin ne anlamı kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız bizim forum "açık saçık giyene tecavüz elbette edilir, tecavüz edilmek isteniyordur" diyenleri eleştirip, aynısının tıpkısının forum karşılığını yapan bir mekan, nasıl eğleniyorum mini etekli bir başlık ve içine girmek için toplaşanları görünce belli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

geneleve falan gitmen çok faydalı olmaz sanıyorum ki alay edip geri gönderirler seni. arada sırada bazıları kitap yazıyor ya da üniversitelerde seminer düzenliyor. boğaziçinde bir kadın seminer vermişti hatta kitap da yazmıştı (eskiden hayat kadınıymış sonra bırakmış vs vs), ama adını hatırlamıyorum. o tarz insanlara ulaşmaya çalışman daha mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...