Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Snooker Thread

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

süper oynadığımından değil de iyi oluyor baya, diğer türlü insan beziyor. vietnamda vardı, genç çocuklar hakemlik yapıyor salonda çalışan. hakemlik dediğim, ayak işlerini yapıyor aslında. adamlar o kadar iyi ki hissedip uzatma, köprü falan bile getiriyor. bira söylersen onu da getiriyor. faulde tekrar bile yaptırdım, adam topları koydu geri yerine
başka bi masada, amerikan oynuyorlardı. ama iskambil kartlarıyla falan da bişeyler yapıyorlardı. orda da mesela hakem kart işini halledip kurpiyerlik yapıyordu bi yandan. veya oyun sonu topları diziyor falan
sen istesen de istemesen de varlar zaten, opsiyon değil. saat 5$ falandı
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

süper oynadığımından değil de iyi oluyor baya, diğer türlü insan beziyor. vietnamda vardı, genç çocuklar hakemlik yapıyor salonda çalışan. hakemlik dediğim, ayak işlerini yapıyor aslında. adamlar o kadar iyi ki hissedip uzatma, köprü falan bile getiriyor. bira söylersen onu da getiriyor. faulde tekrar bile yaptırdım, adam topları koydu geri yerine
başka bi masada, amerikan oynuyorlardı. ama iskambil kartlarıyla falan da bişeyler yapıyorlardı. orda da mesela hakem kart işini halledip kurpiyerlik yapıyordu bi yandan. veya oyun sonu topları diziyor falan
sen istesen de istemesen de varlar zaten, opsiyon değil. saat 5$ falandı

abi bu kölelik dsfsdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Murphy-Yan Bingtao ve Fu-Luca Brecel maçları keyifliydi baya. Fu'yu ne kadar sevsem de ikisinde de gençler kazansın istedim. İkisi de baya güzel oynuyorlardı. Özellikle Yan Bingtao'nun (17 yaşında) duygularına hakim olamayıp ani çöküşleri ve ani mutlulukları görmeye değerdi. Adam yan taraftaki maç yüzünden kaybetti resmen, hiç bir alkışta geri çekilip beklemedi diğer tarafı, akıllanmıştır umarım
Sosyal ağlarda paylaş

Normal snookerdan bahsediyorsunuz.

Hakemli ve sessiz sakin nezih bir ortamın olduğu yerde o fiyatı çekerler muhtemelen dedim ben.

Hakem dediğin bildiğin saatlik tutuyorsun çünkü adamı. Snooker kuralları bilecek, yapışık topta müdahale edecek, topları dizmeyi bire bir yapacak falan bir adama da saati 200'den az istemezler diye düşündüm.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/ao1nP9A_460sv.mp4

şu hareket psde bana yapılsa kol kırardım sinirden sadfsda

şunu görmemiştim, iyiymiş ama adam duygularına sahip çıkamadı. ne zaman kritik anda masaya dönse kusura bakma ronnie abi, buyur devam et dedi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...