Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Snooker Thread

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

elendi ronnie.
%51 elenir diyordum zaten hawkins ile eşleceğini görünce. herif crucible'a gelince bi değişiyor.
geçen sene de yazmıştım zaten hawkins gibiler ronnie'ye ters geliyor diye.
umarım marco fu ağzına vurur hawkins'in.

neil da gitmişti zaten erkenden. artık olası bi higgins-ding junhui yarı finali olursa izleyebilirim belki onun haricinde finale kadar izlemem muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Ding'in morali çabuk bozuluyor. Adam belki de 5 3 biticek maçı 6 2 zar zor tamamladı. 2. seansta toparlamazsa, fark 8'e çıkarsa üzülür. Selby'i her ne kadar sevmesemde, dün gece 1'e kadar süren maçla finale çıkıp, finalin ilk seansına 6 0 başlamak herkesin harcı da değil, adam full konsantre. Akşam seansında yorulacak, Ding değerlendirirse ne ala yoksa Selby yarın işi bitirir...
Sosyal ağlarda paylaş

gece 10-7 kapandı bu arada, 8-7'ye kadar iyi getirdi ding, sonra tekrar düştü. daha doğrusu ikisi birden çöktü yani fiziksel olarak.

yıllardır izliyorum ve hala özellikle şu final niye bu kadar aceleye getiriliyor anlamış değilim.
akşamüzeri ve gece seansı arasına 1 saat falan kalıyo sonra adamlar 5 saat daha oynuyo çok saçma.
normalde kim daha formda ve daha iyi oynuyordan ziyade yorgun olduğunda kim daha iyi oynuyora gidiyor durum, hem oyuncular için hem de izleyenler için çile resmen.
yani şunu 3 güne yay en azından ilk iki gün 10, son gün de 15 frame oynat. zaten o 15'in de hepsine gerek olmaz büyük olasılıkla mis gibi olur işte.

neyse, umarım ding arayı erken kapatıp kazanır.
Sosyal ağlarda paylaş

orası ayrı ondan bahsetmiyorum.
konu sadece stres olsa problem değil zaten. o her sporda var.

ben oyuncuların yorgunluktan oynayamayacak duruma gelmelerine rağmen oynamak zorunda bırakılmalarını saçma buluyorum.
ve bunun olacağı da belli bi şey zaten, her sene aynı terane çünkü.
son seans gece 2 buçuğa gelirken bitti yanlış hatırlamıyorsam ve son frame başlamadan önce bile mark selby'nin gözleri kıpkırmızıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...