Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Snooker Thread

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

ronnie finale kalmışken alsaydı tekrar iyiydi ya.
stephen hendry'yi yakalayamadan bırakırsa snooker'ı çok üzülücem.

bi de selby tam anti-ronnie oyun tarzıyla oynadı, izlediğim en bayık karşılaşmalardan biri oldu. 2 gündür oyunu soğutan güvenli vuruşlardan baygınlık geldi.
ama adamdaki sabır seviyesine de saygı duydum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
ben sevindim açıkçası. hem lanet sürmüş oldu, hem de her ne kadar kendisi umursamasa da ben ronnie bırakmadan önce hendry'yi yakalamasını istiyorum şampiyonluklarda. bu yüzden selby'nin elenmesi iyi oldu çünkü geçen seneden gördük oyunu soğutan çok sabırlı bi oyun tarzı var tam bir anti-ronnie.

tabi ayrıca mcgill de çok sempatik biriymiş; hem çok soğukkanlı hem de üzerinde çok baskı yok oyundan zevk alıyor. böyle olunca izlemesi de zevkli oluyor baya.

artı olarak böyle genç birini görmek gerçekten keyifli ilerisi için. emre yazıcıol da söylemişti; insanlar çocuklarının artık böyle sporlarla değil fiziki aktivitesi daha bol, sağlıklı hayatı destekleyecek şeylerle uğraşsın istiyor. ronnie bile oğlumun snooker oyuncusu olmasını istemem demiş yani. tabi oyuncu sayısı giderek düşmez ama kalite yavaştan düşebilir. bir de maddi tarafı da var yeni başlayanlar için. baya riskli yani, baya iyi olup para kazanana kadar cepten çok harcamak gerekiyor falan o da kötü. bu kadar olumsuzlukların içinden bir önceki senenin şampiyonunu yenecek bir çaylağın çıkması ve bunu hakederek başarması çok güzel.

ama bir yandan da bu, snookerın daha güzel günleri; ronnie ile beraber hatrı sayılır miktarda seyirci de oyunu bırakır, genel olarak spor baya gözden düşebilir diye düşünüyorum.

neyse ya, mcgill'in çeyrek finale çıkmasına sevindim yazmaya geldim wot döşedim. biraz daha yazarsam yaşlandık lan diye ağlıycam bi köşeye gidip.
Sosyal ağlarda paylaş

sporu bu kadar popüler yapan ronnie, bıraktıktan sonra elbet kayıplar olacaktır. şahsen ben bile ronnie'nin olmadığı turnuvaları göz ucuyla falan takip ediyorum. genelde kim kazanmış, hangi turda kimler oynamış vs. bir de youtubedan güze anların özetleri falan :D

olimpiyatlara alınması iyi oldu. belki bir şekilde o sporu ayakta tutar ama ronnie sonrası için harbi harbi yeni bir ikon daha gerekiyor.

judd o adam olabilir deniyordu ama erken söndü. mcgill'un şov yönü yok işte o sıkıntı ama daha bu yaştan selby gibi bir çakalı elemesi ve zerre elinin titrememesi vs. gelecek için bayağı iyi olmuş olabilir. adam efsanesini yazmaya başladı, şahsen ronnie sonrası direkt onu desteklemeyi düşünüyorum.

herifin demeçleri, hareketleri, kişiliği vs. de çok sempatik. sorgulamadan takip edilesi bir eleman :D oyunu ayakta tutabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...