Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kan çıkarmadan, iz bırakmadan

Nigger_of_the_sand

Öne çıkan mesajlar

Küçükken seyretmiştim hayal meyal hatırlıyorum, Coşkun Aral ve ekibi güneydoğu asyada biryere gidiyorlardı, orada bir kabile şamanı sadece ellerini kullanarak insanları ameliyat edip sonra yine elleriyle yarayı kapatıyordu geriye iz kalmıyordu falan.

Bir de bu İslami dervişler falan var belki bilirsiniz, adamlar ayinlerinde dillerine şiş sokuyolar, kafalarına çivi çakıyolar ama hiçbişey olmuyo, ne bi iz ne kan hiçbişey yok.. Nasıl oluyor bu iş?

Hadi birincisi aklımda küçüklükten kalma birşey, tamamen uçmuş olabilirim ama ya ikincisi ney? Adamlar ilüzyon mu yapıyor yoksa insan vücudunun tetiklenebilen süper hızlı rejenerasyon gibi özellikleri mi var?
Sosyal ağlarda paylaş

bu şiş geçirip de nasıl kanamıyor vb soruları soran hatta kendi üstünde deneyen bi adamın belgeseli vardı. yanaktan şiş geçirmeyle pek bir şey olmuyor cidden ve her insan için geçerli öyle şuna buna inandım şöyle oldu lafları hikaye. o amca uzun uzun anlatıyordu nasıl oluyor niye az kan cıkıyor delik belli olmuyor filan ama pek hatırlamıyorum.

ama aklımda kalanlar ve mantıkla birleştirince

fazla kan cıkmıyor cünkü cok fazla damar yok

iz belli olmuyor cünkü yanak gergin degil delik olsa bile yanagın kendine has yapısı onu belli etmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Adam sadece ellerini kullanarak demiş siz şiş kebap demişsiniz heuaeae.. Hacı senin bahsettiğin bölüm mü bilmiyorum ama şöyle bi bölüm izlemiştim : Bu hoca-şaman-doktor artık ne ise; herkesi iyileştiriyor, kansız mansız götürüyor parayı. Neyse Coşkun Aral'ın kameramanı zamanında savaş muhabirliği yaparken bomba patlaması sonucu yüzüne cam kırıkları girmiş ve hangi doktora gittiyse çare bulamamışlar, çıkaramamışlar cam kırıklarını adamın alnının içinden. Coşkun Aralla gezinirken Haberci programı için bu adama denk geliyorlar, bizim kameramanda kaybedicek bi şeyim yok diyor ve tedavi görüyor bu şaman tarafından. Yaa işte böyle bi anı işte
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Küçükken seyretmiştim hayal meyal hatırlıyorum, Coşkun Aral ve ekibi güneydoğu asyada biryere gidiyorlardı, orada bir kabile şamanı sadece ellerini kullanarak insanları ameliyat edip sonra yine elleriyle yarayı kapatıyordu geriye iz kalmıyordu falan.

Bir de bu İslami dervişler falan var belki bilirsiniz, adamlar ayinlerinde dillerine şiş sokuyolar, kafalarına çivi çakıyolar ama hiçbişey olmuyo, ne bi iz ne kan hiçbişey yok.. Nasıl oluyor bu iş?

Hadi birincisi aklımda küçüklükten kalma birşey, tamamen uçmuş olabilirim ama ya ikincisi ney? Adamlar ilüzyon mu yapıyor yoksa insan vücudunun tetiklenebilen süper hızlı rejenerasyon gibi özellikleri mi var?

birinciyi geçenlerde de gördüm ben belgeselde sanırım var öyle elleriyle yarayı açıp ameliyat ediyorlar falan. tam net hatırlamıyorum ama özel otları var onun.
Sosyal ağlarda paylaş

ameliyat işi direk hikaye, el çabukluğu marifet o tip gösteriler yapanlar var; ama hepsi o kadar.

o şiş mevzusu bildiğim kadarıyla tam açıklanabilmiş bir konu değil. çok az kan gelmesi normal bazı noktalardan; ama dediğin gibi çok çok ufak izler hariç birşey kalmıyor geriye. varsa bir açıklaması ben de merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
İnsanın böyle bir gücü var. Bazı insanlar bu güçlerini diğer insanlarada aktarabilme yetenekleri kazanıyor. Aktarılan şey enerjidir. Her kültürde adı var bunun kozmik enerji diyorlar çi diyorlar prana diyorlar. İlgini çekerse spiritual reality dvdsini izlemeni tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...