Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

XCOM: Enemy Unknown

Sam

Öne çıkan mesajlar

of facia kötü mec, zart diye crit yedi thin man'den, bütün zırh eridi tek atışta. body armor var güya. iki atışta clip bitiyor, top lel. collateral dmg bütün clip'i yiyor.

oyunun başında iş yapar dedik, onu da yapamıyor. çöpe gitti paralar, asker ve meld.
Sosyal ağlarda paylaş

nordhen said:

o bölüm büyük sıkıntı ya, direk kaçmak lazımmış. 2 sniperla havadan destek vereyim, ekipte birbirini kollaya kollaya çıkar dedim, elimde sadece sniperlar kaldı sdfadwd. onları da son anda kaçırdım.

Bunun aynısını yapmaya çalıştım bende. Son adamım en son turn de sadece 1 "tile" ile paçayı kurtardı. 3. turnde uyandım ama direk topuklamak gerektiğine az kalsın ölecekti herkes.

Yeni bir tane DLC varmış expansion la gelen. Operation: Progeny
Bu trigger olmadı bende henuz acaba nedendır. Bir de ironman oynuyordum, slingshot in 1. gorevinde çinli amcam öldü, hatta görevden sadece 2 kişi kurtuldu. 3 kere üst üste %94 hit varken missledi sniperlar falan filan. Slingshot galiba yalan oldu da diğeri neden trigger olmadı acaba?

EXALT falan da kalmadi afrikada bi yerdeydiler gittik temizledik base i ama daha allien ship e saldirmadim bilem. acaba EXALT i cok once durdurdum ondan dolayi mi trigger olmadi Progeny.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence guzel, hani elestirilecek yan bulunur gene eski xcom'lara nazaran..ama BAYA yeni harita var, cesitlilik artmis..sehir icine dusmus ufo gorevleri falan guzel..EUya nazaran baya cafcafli olmus, ister mec, ister psionic, ister genemod, madalya, exalt vs..Kamera zoom out falan da duzelmis eskiye nazaran, interface gene dandik ama olsun kurtariyor.

Yeni Xcom'u oynamamis birileri varsa kesinlikle expansionla birlikte alsin derim..Eskisini oynamis bitirmis, azicik da sevmisseniz bence indirimli hali kesin deger, cidden baya fazla harita var, EU gibi ayni map'ler cikmiyor onunuze.
Sosyal ağlarda paylaş

ben daha oynayacağım yorum yapmadan önce ama düzeltmeleri, eklemeleri gereken yerleri eklemeyip gereksiz alanlara yoğunlaşmışlar genel gördüğüm.

hava savaşları hala çöp. hala orta tier atlanabilen üç tier silah toplam. yeni zırh yok. mec kağıttan ve pahalı, bebek bakıcılığı istiyor.

gene mod'lar, harita çeşitliliği ve haritalar iyi ama. ilkini seven alabilir ucuza bulursa, 30$ ederi yok ama. 21$'a almamış olsam üzülürdüm.
Sosyal ağlarda paylaş

'gemi' bölümü

ben sadece tek assault gönderdim chitin plating ve skeleton suit olan, geri kalanı overwatchta kulelerde bekledi. sonra benim assault kaçarken bir darbe yedi ama sadece 4dmg, grapple ile komşu kulelere uçunca yetişemedi böcekler. sonraki turn'de 5 tane overwatch beynine bindi takipçilerin. hatta 2 turn daha kalıp gelenleri de kestim.

24 killed, 1 yaralı, 0 load. :p bütün bölümün melee olduğunu anlayınca önden çocuk gönderip pullayıp, müstahkem yerde siper alıp killing zone'da taramak en makul göründü.

yalnız tftd referansları var bölümde lol, umarım yeni dlc veya daha kötüsü, sequel o olmaz.

yalnız zayıf silahlarla bölümde zorlanmak olası, ben plazmalarla gidip yardırdım.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...