Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amerikan askerlerinin kurbanlık koç vahşeti!

boone

Öne çıkan mesajlar

o eli indir once 1
adamlar normal degil gordukleri karsisinda artik babalarini dudukleyecek duruma gelmisler.memleketlerine gidince kendilerini oldurmeye calisiyorlar.sen ne bekliyorsun insanliktan cikmis adamlar ne anlatiyim daha... kolay degil adamlar olmemek icin olduruyorlar. artik kimi neden oldurduklerini farkinda degil kimse...
Sosyal ağlarda paylaş

Beni irite eden olayın pis amerikalılar şeklinde kahrolsun amerika ve emperyalizm tadında dışa vurumu.Amerikanın kahrolmasına bir şey dediğim yokta bu ifadeye yüklenen duygu bütün dış güçlerin bizi yok etmek istiyen düşman olduğu paranoyasıyla harmanlanmış milliyetçi kapalı toplum psikolojisini anımsattı.
Sosyal ağlarda paylaş

hedehodohop said:

Beni irite eden olayın pis amerikalılar şeklinde kahrolsun amerika ve emperyalizm tadında dışa vurumu.Amerikanın kahrolmasına bir şey dediğim yokta bu ifadeye yüklenen duygu bütün dış güçlerin bizi yok etmek istiyen düşman olduğu paranoyasıyla harmanlanmış milliyetçi kapalı toplum psikolojisini anımsattı.

Alakası yok adamların yaptığı katliamlar ortada.Tutup da amerikan halkı hıyardır vs diyende yok,olay direk askerlere yönelik.Dış güçler bizi yok etmek istiyor paranoyası değil
21.yydayız ve eskiden olduğu gibi iktidarın otoritesini destekleyen organ her zamanki gibi ordu.

Amerikan ordusunda ki askerlerde ellerinde bulundurdukları güçle hertürlü ahlaki duyguyu işgal ettikleri ülkede ihlal ediyorlar.
Sadece bölgenin sahip olduğu ahlaki normlara değil evrensel ahlaki normları da çiğnemekten zevk alıyorlar.
Çünkü Amerikanın sisteminde geleceği olan adam,ahlaki erdemleri bulunan adamlar er olarak askere girmiyor veya ailesi tarafından gönderilmiyor.Komuta kademesi vs eğitimli.
Adeta western filmi havasında bir kaç kötü asker var,onlarında psikolojisi bozuk kıvamında aktarmak ayrı komedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bununla kurbanın arasında ki farkın sadece işlem bitince bizimkiler et dagıtıyor bunlar dagıtmış mı eti dagıtmamış mı bılmıyorum kadar bir fark oldugu ortada. Bu amerikalıların yaptıgı igrenç, bizim yaptıgımızda bir o kadar igrenç. Can çekişmiyor yaaee bizimkiler demesin şakirtler gelip kafası bile koptuktan sonra koşturan koyunlar görüyoruz hepsi can çekişiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gülerek kahkaha atarak kurban kesen bir müslüman görmedim, adam orda dini vecibesini yerine getiriyor yani manevi bir huzur duyduğu için o eylemi yapıyor ve nihayeytinde hayvanı da yiyor. Yani öyle olması lazım.

Bu dallamalar zevk için sırf yapabildikleri için bir canlıyı gülerek zevk alarak acı çektirerek öldürüyorlar.

Fark bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Bununla kurbanın arasında ki farkın sadece işlem bitince bizimkiler et dagıtıyor bunlar dagıtmış mı eti dagıtmamış mı bılmıyorum kadar bir fark oldugu ortada. Bu amerikalıların yaptıgı igrenç, bizim yaptıgımızda bir o kadar igrenç. Can çekişmiyor yaaee bizimkiler demesin şakirtler gelip kafası bile koptuktan sonra koşturan koyunlar görüyoruz hepsi can çekişiyor.

biraz okuyun öğrenin ya.. savunucaksanız bişeyide adam akıllı savunun , yaş kaç bilmiyorum ki..
Sosyal ağlarda paylaş

He diyorsunuz ki dini vecibe ile can alınca sorun yok. O hayvanın kafayı bizde anestezi ile falan dogramıyoruz. Dini sebepler size uygun gelebilir fakat bana gelmiyor bir hayvanı elınde bıçak veya başka kesici artık ne varsa onla dogramak size insani gelebilir ama vahşet edici geliyor bana.

Amerikalıların yaptıgı şu olay zaten igrenç fakat gülerek eglenerek hayvan kesen görmedim diyenlerin çoğu ya yalan soyluyor ya da hayatında hiç kayvan kesim yerlerinde bulunmamış bu sene direk izlemelik yer yapmışlardı o kadar eglenceli gelıyor bir çok insana yakında tribün falan olacak durum o.

Evet adamlara aferin demiyorum ama bizim yaptıgımızda en az şunun kadar igrenç. Üzgünüm müslüman kardeşler birligi hayvan doğramanızı hiçbir zaman benim gözümde mantıklı kılamayacaksınız.

Ayrıca şunu belirtiim vejeteryan zırvalıgı yapmıyorum elbette koyun falan kesilir gayet inek öküz hepsi kesilir yenir et seven bir insanım fakat bunu bayram halinde çoluk cocuk hep beraber kutlayarak yapıyorsak hani 'ya yemegim önüme gelsinde nasıl geldigini bilmiim' kafası degilde 'hehehe gördün mü kafa koptuktan sonra 2 metre gitti hayvan kafasız şekilde' şeklinde yapıyorsak psikolojik sorun var demektir ve bu sorun birebir şu beyzbol kafalı mal amerikalılar ile aynı.

Ayrıca 3-5 askerlikten kafayı yemiş psikopat amerikalı yüzünden 'OMOROKOLULAR HEDE HODO' yapmayalım isterseniz cahil insanlar gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

He diyorsunuz ki dini vecibe ile can alınca sorun yok. O hayvanın kafayı bizde anestezi ile falan dogramıyoruz. Dini sebepler size uygun gelebilir fakat bana gelmiyor bir hayvanı elınde bıçak veya başka kesici artık ne varsa onla dogramak size insani gelebilir ama vahşet edici geliyor bana.

Amerikalıların yaptıgı şu olay zaten igrenç fakat gülerek eglenerek hayvan kesen görmedim diyenlerin çoğu ya yalan soyluyor ya da hayatında hiç kayvan kesim yerlerinde bulunmamış bu sene direk izlemelik yer yapmışlardı o kadar eglenceli gelıyor bir çok insana yakında tribün falan olacak durum o.

Evet adamlara aferin demiyorum ama bizim yaptıgımızda en az şunun kadar igrenç. Üzgünüm müslüman kardeşler birligi hayvan doğramanızı hiçbir zaman benim gözümde mantıklı kılamayacaksınız.

Ayrıca şunu belirtiim vejeteryan zırvalıgı yapmıyorum elbette koyun falan kesilir gayet inek öküz hepsi kesilir yenir et seven bir insanım fakat bunu bayram halinde çoluk cocuk hep beraber kutlayarak yapıyorsak hani 'ya yemegim önüme gelsinde nasıl geldigini bilmiim' kafası degilde 'hehehe gördün mü kafa koptuktan sonra 2 metre gitti hayvan kafasız şekilde' şeklinde yapıyorsak psikolojik sorun var demektir ve bu sorun birebir şu beyzbol kafalı mal amerikalılar ile aynı.

Ayrıca 3-5 askerlikten kafayı yemiş psikopat amerikalı yüzünden 'OMOROKOLULAR HEDE HODO' yapmayalım isterseniz cahil insanlar gibi.

arkadaşım işte okuman lazım öğrenmen lazım dediğim şey budur.. Hayvanı öldürmenin en sağlıklı ve en iyi yolu keskin bir bıçak ile 1 kerede boynuna ordaki atar damara atılan kesiktir , anestezi dediğin zırva hayvana yapıldığı zaman hayvan vücudundaki kanı akıtamaz ve yemek açısından sağlıklı bir şekilde kesilmiş olamaz.. Ayrıca yapılan testlerde hayvanın en az aldığı acıyı islami usullere göre kesim şeklinde olduğu saptanmıştır..

kayafa beyzbol sopası ile vurup haha hoh diye eğlenmek ile , sırf kompleksinden ve islam karşıtı görüşlerinden dolayı bu 2 olayı bir tutman acınası..
Sosyal ağlarda paylaş

Degil mi elini kesenler mi istersin kaçan bogalar mı.

Herkes 'islami usül' ile kesiyor dimi zaten. Yemiyelim birbirimizi adam bismillah diip geçiriyor hayvana direk bu kadar kafası olan adamlar he herkes böyle mi diceksin yok mu bunun ustası elbette var ama kaç kişi ustada yapıyor kaç kişi kendi yapıyor biliyoruz. Çok gördüm öyle hayvanı rezil eden adamlar o yüzden bana anlatmayın 'islami usül'
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...