Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grand Theft Auto V

zipzip

Öne çıkan mesajlar

oyunun hala tek eksiği çoğu dükkana binaya giremiyor oluşumuz ya. oysa ben evlere girip milleti dövüp parasını almak istiyorum. bütün tükkanların kasasını soyacam

bi benzinci soyabiliyoruz öyle.

ayrıca taciz yok. nasıl olmaz. her türlü pislik var taciz edemiyoruz sapık olamıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Abi ben anlamıyorum, L2'ye basınca adamın direk ağzına götürüyor zaten silahı, neyini beceremediniz?

Arkandan geliyorlarsa sıkıntı oluyor işte.
R3+L2 mi ne hızlı dönme gibi bir tip verdi ama beceremedim.
Bir de target switchleyemiyorsun. Rampage'lerde bayağı bir sıkıntı yaratıyor bu da.

Şu oyunu PC'de oynamak lazımdı. Bu kadar detaylı oyun söz konusu olunca focuslanamıyorsun zaten TV karşısında bence.
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

oyunda radyo istasyonlari cok zayif kalmis, diger serilere gore hani soyle duzgun bir tane bile yok diyebilirim heh

halbuki sunu koysalardi

yeterliydi...

custom soundtrack olayida yok zaten konsolda

Radyo şovları çok zayıf ama TV programlarıyla kapatmışlar.
Bildiğin full episode TV programı çekmiş adamlar.

KUNG FU RAINBOW LAZER FORCE
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

zipzip said:

Sorieno said:

Bir de target switchleyemiyorsun.

l2ye basıp sol sticki kaydırdın mı değişiyor target.

Bunu deneyeyim.
Aim alıp adam vurup sonraki adamı vurmak için tekrar aim bırak dön aim al hikayesi esnasında bayağı tokat yiyorum.
Doğruysa bi poste daha : )

sol değilde sağ stick değil mi o? öyle nişan alırken baya seri target seçebilme var sonuçta oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi girin cover a, sol trigger işte (L1) herhalde Xaenin'in dediği gibi direk adamın kafasına tutuyo silahı, target switch kendiliğinden yapıyor mu bilemiyorum yazdı tutorial da ama, hedeflerken sol stick adamı, sağ stick crosshair i oynatıyor yani normal şekilde, direk öbür hedefe atlama şeklinde değil. O yüzden ben geçiyorum sipere, L1 + shoot, L1 + shoot, böyle böyle tek tek indiriyorum işte, yanımdan falan gelirlerse siperden çıkıp o tarafa dönüyorum işte, L1 + shoot yine, Michael veya Trevor ise işte o sırada bir de ability basıyosun, sıkıntı olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

şu borsa olayını tam olark nasıl yapıyorsunuz

x şirketinin kamyonlarını veya istasyonunu patlatalım mesela. değer kaybediyor da bu sefer de hangi şirkete parayı basmamız gerekiyo ?. o sitede hangi şirketin rakibi hangi şirket göremiyoruz sanırım ?

bi de bu bankaların kamyonlarından başka patlatıp para çalabileceğimiz yerler var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Borsa biraz yalan ya. Lester görevleri dışında öyle random baya deniyor genel olarak. Hangi şirketin kimle rival olduğu vardı nette ama.

BAWSAQ çalıştı birde. Orda Ammunation ile Los Santos Customs'a yatırdım parayı. Onların hisselerinin düşme ihtimali yoktur heralde sdf

Armored Truck ve Benzin istasyonları dışında para çalacak yer yok sanırım daha. GTA Online ile artacak onlar galba.

edit: bunu yazdıktan sonra bawsaq'e baktım ammunation hissesi düşmüş. 1 milyon dolar zarar etmişim. fuck this shit.
Sosyal ağlarda paylaş

ana karakterlerin birbirine bağlantısı çok başarılı sunulmuş. henüz trevor'a gelmedim ama tahmin edebiliyorum neler olacağını. franklin söylendiği kadar bayık bir karakter değil, ama michael'ın yanından geçemez.

michael'ın park'ta weed'i çekip alien'lara daldığımız kısım çok matraktı. şehir, physics, arabalar, karakterler, diyaloglar, grafikler hepsi şahane olmuş. söylenecek pek fazla bişi yok.

Xaenin said:

-Deno- said:

abi oyun bomba gibi olmuş, 2 saat oynadım da aiming nedir öyle ya. hep pc'de oynadım diye mi alışamadım anlamadım da, sıkıntılı olmuş yani düzgün nişan almak.

şimdi değiştiricem o 3 mm'lik crosshair diye geçinen noktayı (rdrd'de, max payne'de de böyleydi diye hatırlıyorum, rockstar çok iyi sanıyor herhalde bu halini), sensitivity ile de oynicam. yabancı forumlarda da ağlaşmış millet.

iki zencinin küfürleşmesi de bu kadar yaratıcı olabilirmiş, lügatıma 50 farklı küfür ekledim lol.

Abi ben anlamıyorum, L2'ye basınca adamın direk ağzına götürüyor zaten silahı, neyini beceremediniz?

sen ondan keyif alıyorsan bilemem babuş. ben öyle 3mm nokta ile aim almayı sevmiyorum. neyse ki değiştirebiliyormuşuz.

senin söylediğin traditional gta style aim'de kalabalık gruplarla ya da polislerle çatıştın mı alışık değilsen tak diye yatıyosun. chest bölgesine nişan alıyor çünkü mütemadiyen.

sensitivity full yapıp complex yapınca alışabildim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

radyoları direk kapatıyorum ben önceki oyunlarında da öyle yapıyordum.

dün 5 dk girip bi takılıyım dedim. triatlon yarışına giriyim dedim yarım saat sürdü:

http://i.imgur.com/PMPXQF9.jpg

Ne yaptın hocam, benim başparmağıma kramp giriyor o triatlonlarda, 100 staminalı adamla yapınca stamina eksilmiyor ama full A spam yapmayınca da birisi kopup gidiyor, full A spam da parmak eskitiyor. Üstelik şimdiye kadarkiler 3-5 dakikalıktı, bunu nasıl yapıcam ya ben?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...