Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed The Movie

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

• 3 yıl sonra ...
https://s.yimg.com/cd/resizer/2.0/FIT_TO_WIDTH-w1200/09e65040c3fd16923aab811d4da2522ff4dc3a71.jpg

said:

Meet Michael Fassbender as Callum Lynch in Assassin’s Creed.

Lynch discovers he is a descendant of the secret Assassins society through unlocked genetic memories that allow him to relive the adventures of his ancestor, Aguilar, in 15th Century Spain. After gaining incredible knowledge and skills he’s poised to take on the oppressive Knights Templar in the present day.

Based on the massively popular — and prolific — video-game series of the same name, the movie version is set to open in theaters Dec. 21, 2016.

direk oyun uyarlaması değilmiş. Filme yeni hikaye yazmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
müzik dandik ama trailer fena değil, ama işte yani izleyip geçeriz muhtemelen, çerezlik olur

bi de ben her yerde michael fassbender görmekten biraz sıkılmaya başladım, keşke daha tanınmamış bi oyuncu seçselermiş
yani tamam adamın oyunculuğu iyi filan da gerçekten her yerde herif
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

müzik dandik ama trailer fena değil, ama işte yani izleyip geçeriz muhtemelen, çerezlik olur

bi de ben her yerde michael fassbender görmekten biraz sıkılmaya başladım, keşke daha tanınmamış bi oyuncu seçselermiş
yani tamam adamın oyunculuğu iyi filan da gerçekten her yerde herif

seni mi oynatçaklardı kıvırcık
Sosyal ağlarda paylaş

michael fassbender'e yazık, kariyerinde bu kadar zirveye çıkmışken gidip ne diye boktan uyarlama filmlerde oynarsın ki bilae...

şu fragman en az warcraft movie kadar hayal kırıklığı barındırıyor ya... umarım ikisi de yanıltır bizi de ne bileyim.

bu warcraft'tan da kötü gözüküyor gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...