Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Van'da deprem, 6.6

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Seele said:

ahmedinejad said:

meanwhile in japan

http://t.co/tiIY5wJG

asdfsdfas japonlar cok aci cekti ama nuke derprem tsunami vs derken adamlarim yasama sevinci kalmadi valla.

said:
5 yaşındaki bir çocuğun "Ganbatte Türkiye (Başar Türkiye)" notu posta kutusuna atılan zarflar arasında en çok dikkati çekenlerden.

seviyorum ya su adamlari ahahahahah. SUGOI SUGOI
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

33 hn 531 plakalı ford connect marka bir araç gelip, gelen yardımları doldurup gitmiş. Tv den falan görülmüş herkes şikayet ediyor şimdi.

abi ztn yardımlara gidenlerin cogu depremzede değil.çakal çukal tayfa yardım yogg diye çullanıyor kamyonlara.

devlet ne yardım etmeyi biliyor.halk yardım almayı.

depremzedeleri tespit edip versenize adam gibi.kapış mantıgıyla yardım mı olur
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

bu atkıları da teröristlerin boynunda görmeyelim 2-3 hafta sonra? İnşallah düzgün dağıtılır. Gerçekten atkı bere yapılacak en iyi yardımlardan.

Teröristler bu yardımları çalip gider de aylar sonra terorist olulerinde bu malzemeler bulundugunda devlet yardim sahiplerine yardim ve yatakliktan dava acarsa cok komik olacak sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Bugüne kadar 40 milyar liraya ulaştığı tahmin edilen deprem vergisinin akıbeti açıklanmıyor. 7 milletvekili konuyu Meclis’e getirdi, sadece iki önergeye üstü kapalı cevap verildi.

Marmara depreminden sonra ‘’Bir kereye mahsus’’ denilerek konulan ancak 12 yıldır kalıcı hale gelen ‘’Deprem Vergisinin akıbeti’’ merak konusu oldu. Vergiden toplanan gelirin bugüne kadar 40 milyar liraya ulaştığı tahmin ediliyor. CHP milletvekilleri Ensar Öğüt, Ahmet Ersin, Berhan Şimşek, Hüsnü Çöllü, Yaşar Ağyüz, Tanju Özcan ve Atilla Kart, 2003 yılında bu yana konuyu TBMM’ye taşıdı ancak tatmin edici bir cevap alınamadı.

1999 Marmara depremi sonrası, ek gelir, ek kurumlar, ek emlak, ek motorlu taşıtlar ile özel iletişim ve özel işlem vergisi getirildi. 2003’de diğer vergiler kaldırılırken, Özel iletişim vergisi kalıcı hale geldi. 2011 itibariyle deprem vergisi olarak toplanan paranın, 40 milyar liraya ulaştığı hesaplanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Merak etmeyin birazdan ericcantona,balon,napolyon falan gelir. E yardım edildi ya daha ne istiyosunuz!!11!!1! demeye başlarlar o parayı kullandılar işte yardımda tokide heryerde halka yardım ettiler halkı kalkındırdılar halkı yücelttiler halk şuan şampanya içiyor farkında degilsiniz demeye devam ederler sorun çözülür.
Sosyal ağlarda paylaş

Depremzede olmasak yerdik o lafları ama geçelim bunları.Yalova çınarcık mağdurlarına yardım mı edildi, karton sigara,popkek sonrasında alt yapısız prefabrik evlerde kalındı yalova çınarcık yolu üstünde daha sonra zorla atıldı millet araziden :) but noooo nothing happened Van got more sad story
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...