Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müziği keşfettiğiniz ilk şarkı?

throine

Öne çıkan mesajlar

Red said:

benim için müzik 2000 yılında başladı
...
2000 modjo-lady
deajavu-i cant stop
...
gece kluplerine ilk akış zamanları
...
ama tarkanın...tarkan...tarkan...ilahtı
...
linkin park-crawlin
...

Of nasıl bi konsolcu bebe mesajı bu. "Lisedeyken gece kulüplerine akıyorduk, orda dinlediğimiz kalitesiz -ürün- müzikler de benim zevksizliğimi belirledi."

Demek ki bir insanın oyun ve müzik zevki ortak kapıya çıkıyormuş sonunda. Bütün konsolcu arkadaşların gibi Justin Bieber dinlemeye geçebilirsin artık red.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ama tarkanın o ilk albumler tarkanı tarkan yapan albumler ve baya efsane.yani adam ilk 3 album üzerine başka şarkı yapmasa ilahtı.ama sıçırttı

linkin park-crawlin

nickelback-how you remind me de 2001 falan olmaları lzm.linkin parkında 2-3 şarkısını severim

su konuda tipatip ayni dusuncelere sahibim :)
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

Müziğe dair unutamadığınız ilk şarkı nedir? Hangi şarkıyla müziği keşfettiniz? Nasıl oldu?

Benim ilk şarkım R.E.M - Losing My Religion oldu. Sene 92-93'tü galiba 4-5 yaşında falanım işte evde tv'de bu şarkının videosu dönüyordu. Resmen ekrana yapışmıştım böyle ne videodaki şeyler ne de melodi daha önce duyduklarıma ve gördüklerime benzemiyordu. Belki de bu yüzden bugün dün ne yediğimi hatırlamazken yıllar geçmesine rağmen o melodiyi ve videoyu unutamadım.

Evrende müzik diye bir şey olduğunun o gün farkına varmıştım.:D

Sonra film koptu anaokulunda abidik gubidik şarkılarlarla devam etti müzik dünyam sonra 9-10 yaşlarında doğru tekrar uyandım. sdf

ilk aşkınız kimdi? diye konu açmicam lan merak etmeyin.

benim ilkim olmuşlardı. bugün grup dağılmış.:( bir devir daha kapandı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...