Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müziği keşfettiğiniz ilk şarkı?

throine

Öne çıkan mesajlar

Müziğe dair unutamadığınız ilk şarkı nedir? Hangi şarkıyla müziği keşfettiniz? Nasıl oldu?

Benim ilk şarkım R.E.M - Losing My Religion oldu. Sene 92-93'tü galiba 4-5 yaşında falanım işte evde tv'de bu şarkının videosu dönüyordu. Resmen ekrana yapışmıştım böyle ne videodaki şeyler ne de melodi daha önce duyduklarıma ve gördüklerime benzemiyordu. Belki de bu yüzden bugün dün ne yediğimi hatırlamazken yıllar geçmesine rağmen o melodiyi ve videoyu unutamadım.

Evrende müzik diye bir şey olduğunun o gün farkına varmıştım.:D

Sonra film koptu anaokulunda abidik gubidik şarkılarlarla devam etti müzik dünyam sonra 9-10 yaşlarında doğru tekrar uyandım. sdf

ilk aşkınız kimdi? diye konu açmicam lan merak etmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

5buçuk 6 yaşımdayken sertab gibi albümünü aldığını hatırlıyorum babamın. sayısız kere dinledim. bi de nilüferin nilüferle albümü vardı ama ondan hiç bi şarkı hatırlamıyorum sadece varlığını hatırlıyorum. tabi ondan önce de dinletiyomuş babamgil müzik, bu benim müzik setini kendim kullanmaya başladığım zamanlardan hatırladıklarım. aaa yok lan sertab gibi'den önce kaset dinliyodum hatırlıyorum, ama ne vardı hatırlamıyorum.

ama sertab gibi albümündeki her şarkıyı hala ezbere bilirim

edit: aha la'l in kasedi vardı sanırım onu dinliyodum yanlış hatırlamıyosam. bi de teyzem hep barış manço dinletiyodu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...