Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Snake said:

nesi güzel olmuş ya. cs sourceun üstüne 2-3 baharat dökmüşler işte. adam kazıklamaca olmuş.

Millet skyrimden mwlerden falan alışık iki cilala sür piyasaya milyonlar satsın. Bir ara CS: S oynamış sonra bırakmış oyunculara benzer gelmesi normal sonuçta aynı motorun cilalı versiyonu ve aynı mantık ama yeni bir csde de olması gereken eski versiyonlarına benzer olması. Detaylarını bilmiyorum ben de merak ediyorum 1.6, cz & css nin üstüne nasıl bir yenilik getirecek veya eksikliklerini nasıl kapatacak. Tes3/4ün ötesine geçemeyen bir skyrim , cod6/7 nin ötesine geçemeyen bir mw3 gibi olmaz. Competitive e uygun yapılması en büyük artı konsolculara uygun yapılması en büyük eksi.
Sosyal ağlarda paylaş

bir bf3 mü bekliyordunuz abi? patideki LCD kafası cok iyi.

Osmanın da dediği gibi competetive bi gameplay sunması önemli. Counter Strike dedin mi zaten ben iki şeye bakarım

1. Competetive olsun.
2. Dengeli olsun (mapler ve silahlar)

Yukarıda güldüğüm oydu. Ben eski bir CS'ci olarak baktığım şeyle adamın baktığı şey o kadar abes ki... Biri bıcağı nasıl tuttuğunu eleştirmiş, öbürü grenade'e fincan demiş. Diğer ooo deli headshot demiş. Hani hiç bi CS oynamadınız ki neye dikkat edeceğinizi bilmiyorsunuz diyeceyim? Oynamamış olamassınız. E oynamış olsanız CS'den böyle bişey beklemezdiniz diyeceğim, ona da cevap alacağımı sanmıyorum.

1.6 ile CS: S ilk cıktığındaki gibi gameplay'i bozmalarıydı korkum benim. O da olmamış allahtan cok smooth bir akışı var oyunun. Adamlar öküz gibi grafik dayasa bu sefer " CS RUHU YOK CS RUHU KAÇMIŞ" diye ağlayacaktı şu oyunu canı gibi seven herkes. (ha bende onlardan biri olacaktım tabi lol)

Overall'da

Gameplay: Check
Yeni Mapler: Check
Eski Maplerin elden geçirilmesi: Check
Competetive eşleştirme: Check
Yeni Game Modları: Check
Visual geliştirme: Check
Yeni Silahlar: Check
Yeni oyun içi dinamikleri: Check

Daha da bişey aramıyorum zaten ben. Siz ne ararsınız bilmem. (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

hayır yapmak için yapıyolar, source varken ve halen turnuvalarda 1.6 oynanırken ne gerek var. shut up and take my money diyen arkadaşlara özel yapılmış bir oyun, hani bari grafik motorunu değiştirselerdi ve direkt cs2 yapsalardı bi derece ok ama l4d2 motoruyla sourcedan daha eski gözüküyor oyun bence ahah. CS oynayacak olsam 1.6'dan başka bir şeye bakmazdım çünkü gerekli her şey onda var zaten. hee 6.2'den sonra belki toplam 50 saat cs oynamışımdır, o da ayrı bir konu ama doğuştan yorumcuyumdurasdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Gameplay: Check
Yeni Mapler: Check
Eski Maplerin elden geçirilmesi: Check
Competetive eşleştirme: Check
Yeni Game Modları: Check
Visual geliştirme: Check
Yeni Silahlar: Check
Yeni oyun içi dinamikleri: Check

Şu dediklerimi de DLC ile koyarlardı zaten 1.6'ya lol. 1.6'daki Widescreen'in kalitesizliğini ve buglarından hiç bahsetmeyim zaten.

CS 1.6 hala kasılıyorsa Source'un bir turlu kıcını başını doğrultamamsındandır. Daha 3 ay önce oyuna update geldi be.

Neyse bayağı farklı bakıyoruz Counter Strike'a. Hayırlısı bakalım. Sector Clear
Sosyal ağlarda paylaş

sen sanıyor musun 10 yıldan fazladır sadece 1.6 oynayan adamlar atıyorum daha iyi widescreen desteği bilmemne var diye hemen buna geçecek mutlu mesut oynayacak. source da denediler onu olmadı, benim asıl isyan cs değil de firmaların yeni bir şey yapamıyor olmaları. Valve gibi para basan PC community friendly bi firmadan eski oyunların devamı veya yenilenmişi değil de şöylefarklı bir şey bekliyor insan anca bi Portal ile yaptılar böyle bir şeyi yıllardır.
Sosyal ağlarda paylaş

olm gayet güzel olmuş şu oyun lan. nesini beğenmiyorsunuz.
cs2 çıkarmış olsalar şu oyundan daha farklı olmuycak.
dust/dust2 oynayan tayfaya bundan başka bir şey sunamazsın.
cs2 yapıp dust/dust2'yi kaldırsan, docks, 747, oilrig, siege, backalley odaklı yaparsan yıllardır dust2 kasan csciler kızacaktır.
oyuna farklı map getirmen mümkün değil o yüzden. cs:go yapmış adamlar işte.

bi de animasyonlara laf eden kişiler var, sanki call of duty oynarken çok önemsiyorlar animasyonları, ya da cs.
Sosyal ağlarda paylaş

CS de hem eskiye bağlı kalıp hem yeni birşeyler çıkartmak cidden çok zor Aim Down zartı zurtu koyamazlar regenere eden HP koyamazlar paralı sistemi kaldıramazlar firmaların yeni birşey yapmıyor olmaları derken buna csyi katmak doğru değil. CoD frençayzı yüzünden tecavüze uğramış bir FPS kültürü varken hele. Bütün yapımcılar CoD stayla oyun yaparken ortaya affedici olmayan bir FPS çıkarmak ve bunu ayakta tutmak sadece Valvenin yapabileceği bir olay. CS : S çıktığı zaman ve şuanki zaman farklı yani cs:gonun şansı cssden çok daha fazla. Yeni jenerasyon belki bunu kabul etmeyecek ama eski toprak FPSlerin tekrar çıkması için son umut bir konsol oyunu olan csgo olacak.

Gabein zengin olmasını sağlayan take my money steam ve tf2ci milk my assciler var zaten bunların yanında csgodan kazanacağı para çok olmaz gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...