Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
nesi berbat şu oyunun yahu? gayet güzel, beta 7.1 ruhunu korumuş ve oyunu olması gereken hale getirmiş.
molotof oldukça taktiksel, silah menüsüne bayıldım ve level tasarımıyla iyi ilgilenmişler.

zaten 10-15 dolara satıcaklar şu oyunu, singleplayer felan olmadığından 60-70 dolara satılmasını beklemeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel olmuş. Maç zevkini alabileceğiz. Sağlam takımlar kurulacak gibi. Zaten alan da ya arkadaşlarıyla alıp beraber oynayacaktır ya da kısa sürede Steam üzerinden bi çok arkadaş edinecektir. Pati'den de çıkarırız temiz 5 kişi, 1 grup oynarız.

Silah UI'sini sevmedim ben. Casual gamerlar için iyi de old-style UI seçeneği vardır umarım. Molo bir de beklediğimden daha az damage veriyorum. Sanırım düz koşuda 20dmg ile geçebiliyoruz tutuşan yeri.

De_Dust da şahane olmuş açıkcası.

Güzel Güzel.

Ha 24 kişilik dönen oyunları, geyikleri de özlemiyor değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

wishlist hikaye gavurlar 2 mahalle ötelerindeki gaming toplaşmalarına gidip toplaşıyorlar keyleri alıyorlar.

2500+ cs:s oynayan adamlar anırıyor key diye. Valve hem 5vs5 ortam yapacağım diyor hem ömrünü 5vs5e vermiş adamlara key vermiyor gidip yha Iron sayt yok yha diyen adamlara key veriyor. Betanın asıl amacı hataların bulunup önerilerin yapılmasıdır Allahın lamer casualları gidip ADS ekleyin almam demekten başka bir şey yapmıyor. Yani çok mu zor bunları düşünmek yap sistemini atıyorum 2003-2004 accountlara, valve oyunların hepsine sahip olanlara, 1000 saat üzeri cs oynayanlara ver keyleri müşteri potansiyelin artsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...