Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Suits (2011) - USA Network

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Flameoffear said:

jenny i bırakıp mıy mıy Rachel a gittiğinde bitti benim gözümde mayk.

annanelerimiz sağolsun, böyle bir nesil yetiştirdiler.

"viktır nikiye gitti, iyi oldu" felan konuşurlardı, biz de "jenny'i bırakıp rachel'a gitti mayk" diye konuşuyoruz.

patide bile sadece böyle diziler tutuyor hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

2-12

"ucuz yırtmışsın" derken bir hışımla kalkınca o da bir çaksın diye çok istedim. şu mike diziden gitse ne kadar güzelleşecek belli değil.

kendi devamlı kafasına göre her halt yerken millete doğruluk edebiyatı yapması da cidden doruk yaptı.

Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

rachel

nedir derdi,anlam veremiyorum...tek hukuk okulu harvard sanki.bu rezil karakterin dramasini izlemek zorunda birakicaklar..

guzelim dizinin icine ediyorlar..

abi o şirkete harvard mezunu dışında adam almıyorlar öyle bir politikası var şirketin ondan kaynaklanıyor o

Sosyal ağlarda paylaş

senaristlerin kafa baya karışık zaten, ilk sezondan baya farklı gidiyor dizi ki; bence performans da kaybetti.

ilk sezon mike'ın süper yetenekleri falan vardı, şimdi 4 işlem yapmak için kullanıyor bu yeteneği ara sıra. büyük şirket politikalarını konu alıyor gibiler güya; ama doyurucu değil. dandirik dava çözer gibi sağda solda 2 bişe buluyorlar, hop şirket kurtuldu.

ya uzun vadeli planlar, komplolarla şirket politikalarını konu alsınlar ya geçen sezon gibi davalara odaklansınlar, hukuk dizisi vari birşey yapsınlar.

"ortaklar ayrılıyor, çalışanlar terk ediyor, para yok, düşmanlarımız var çok güçlü, akıllı; ama sorun etmeyin, mike bir e-posta bulur, kurtuluruz."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...