Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Project Zomboid

Quel-Thul

Öne çıkan mesajlar

Karag8z said:

bir shotgun ve ammo buldum. gittim zombie üzerinde denedim. keşke denemeseydim.
Arkasından ormandan sürü halinde geldiler. bir evin tuvaletine saklandım. uyku haplari icerek intihari düsünüyorum su an.
Olan 4 gün survivale olacak.

haha
lan çok boş yakalandım tüm ekran tükürük oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

1- Camı el ile değil aletle kırın bu arada. Aksi halde her defasında bir yerinizi kesersiniz.

2- Eve girmeden önce dolaşın. Cama yakın dolaplardan birşeyler aşerebiliyorsunuz girmeden de.

3- Kesinlikle üç malzemeleri çorba yapıp 4 kaseye boşaltıp saklayın. Daha uzun gider ve iyileştirir, mutlu eder vb.

4- Bezbol sopasına çivi çakmayı ihmal etmeyin.

5- Ateşli silahları evin içinde kullanmayın. Son çare bile olsa kaçacak yeriniz yoksa dışarı çıkamıyorsunuz.

6- Kahvaltı Bıçağı bile tek atabiliyor, küçümsemeyin, çıplak elden iyidir.

7- Ara ara XP'leri skill dağıtmayı unutmayın.

8- Her zaman kaçacakmış gibi hazır gezin: Çadır Kiti, Kamp Kiti, Konserve, Açacak, Su Şişesi vb.

9- Eğer evlere giremiyorsanız acele etmeyin. Yerel elektrik kesintilerinde hırsız alarmları çalışmıyor, o zaman coşabilirsiniz. Ama sularda kesiliyor o yüzden önceden su stoklamayı ihmal etmeyin (şişelere, tencerelere vs).

10- Traits'lerden "Resilent" kesinlikle seçin. Normalde Isılırsanız %95 Zombi olursunuz, Yaralanırsanız %25. O Trait sizi daha dirençli kılıyor.

Benim aklımdakiler bunlar herkes ingame tecrübelerini yazarsa hayatta kalma şansımız yükselir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...