Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Project Zomboid

Quel-Thul

Öne çıkan mesajlar

SCelen said:

Oysa ki ilk günler de ne güzel tek tek tenhaya çekip eziyodum beynini :(

Silah olarak hala beyzbol sopası kullanıyorum elime daha bişey geçmedi henüz(yine de kahvaltı bıçağından iyidir), inşallah durability olayı yoktur oyunda yoksa yakında gg olur sopa :) Kasamda biraz shotgun mermisi var ama silah olmadıktan sonra neye yarar.

-Craft nasıl yapılıyor?
-Zombiler sürekli artmaya devam mı ediyor günler ilerledikçe?
-Bu yağmur olayının çaresi yokmu? Nerdeyse iki günde bir sürekli yağmurlu hava, ne zombi avlayabiliyorum ne de materyal arayabiliyorum harita da.
-Bu evin içini mum-elektrik veya başka birşeyle nasıl aydınlatabilirim? Perdeleri kapattığımda zifiri karanlık oluyor içerisi.

zombilerin sayısı ve yoğunluğu zamanla artıyor, aynı gerçek zombi kıyameti gibi düşünün onu.

durability var, er-geç kırılacak. :p

craft için materyaller inv'de iken sağ klik menüsü sanırım eşyayı koymak istediğin yere yanlış hatırlamıyorsam.

yağmur sezona bağlı olabilir emin değilim ama çare yok, yağmurda çıkmamak için yeterli stok lazım.

elektrik varken duvardaki düğmeler çalışıyor sanırım ama zombiler ışığa geliyormuş diye okumuştum. korktuğum için denemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

SCelen said:

Sağol sam. Bugün daha bi heyecanlı olacak oyun. Şu silah seslerini hala bulamadım. Bakalım ne ile karşılaşıcam. Askeri üs falan bulursam deme keyfime :)

henüz yok ama ileride eklemeyi planlıyorlar. bu sesler şu anda walking dead dizisindeki gibi zombi gruplarının dikkatini yöneltmeye ve hareketlerini dinamikleştirmeye yarıyor belli yere toplanıp orada kalmasınlar devamlı diye.

ama survivor npc'ler, asker npc'ler ve hatta gerçek helikopter (bundan ateş açacak hatta asker) eklemeyi planladıklarını yazmışlardı. bunları görmek rahat birkaç ay alır ama.

bir de ıslanırsan yağmurda havluyla kurulabiliyorsun ama havlular kurumuyormuş kendiliğinden, wet towel'a dönüşünce işe yaramıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

baseball sopası ile vuruyorum vuruyorum bi bok olmuor zombiye gebertti beni, yemek bıçağı ile zoro gibi takılıyordum bu nasıl saçmalık . ayrıca kapıları kapalıyken eve nasıl zombi giriyor yoksa evin içinde oldurdugum zombılermı canlanıyor bellı sure gecınce
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

baseball sopası ile vuruyorum vuruyorum bi bok olmuor zombiye gebertti beni, yemek bıçağı ile zoro gibi takılıyordum bu nasıl saçmalık . ayrıca kapıları kapalıyken eve nasıl zombi giriyor yoksa evin içinde oldurdugum zombılermı canlanıyor bellı sure gecınce

sopalı, savurulan silahların ucunun temas etmesi lazım zombiye. dibinize girmişse dmg almıyorlar sapın momentumu olmadığı için. dikkatli ayarlamanız lazım tam kafa kafaya tokuşturmak için silahla zombiyi. boşluğa sallayarak pratik yapın biraz alışmak için o ayara, durability gitmiyor boşa sallayınca.
Sosyal ağlarda paylaş

off o yerde surunen zombilerin allah belasini otlarin icindeymis gormedim tirnakladi serefsiz.

cidden mis gibi giderken bir anda ufak bir dikkatsizlik gg. ne guzel deli gibi mermi depoluyordum 110 falan olmustu, horde geldiginde saydiracaktim alayina :(

bu arada baltayi nereden buldun sam? crowbar disinda dogru duzgun silah cikmadi hala. gerci bu merette asiri dayanikli 200 kusur zombi oldurdum yildizin bir ucgeni gitti sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

ya baltayı sanırım bir evde buldum ama loot miktarını arttırdığımdan belki de. şansım yaver gitti herhalde çünkü ona rağmen iki kere filan gördüm oyunda toplam. sanırım crate loot table'da var balta. içinde sandıklar olan bir evde buldum galiba.

yerde sürünenler çok iyi ya, tam walking dead ep1 ehu. bakıyorum yanında kan yoksa ölmemiş deyip yaklaşmıyorum bile heh. çünkü ittiremiyorsun da. etrafında daire çizip yönünü çeviremeden çakmak lazım sopayı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...