Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Windows 8

Mum_Chamber

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
abi şu mail bilmem ne pencerelerini minimal hale getirseler bari. yahu mockup screen hazırlayıp "işte böyle yapmalısınız!" diyen maillar falan mı atsam ne yapsam bilemiyorum.

çok çirkin şeyler yapıyorlar.

metro güzel neyse ki.. mail ise hâlâ dar ve dolu bir alandan ibaret :/

genelde böle ama tüm gündelik kullanılan uygulamalar.

gereksiz ne varsa atın abi.. çok zor değil
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

abi şu mail bilmem ne pencerelerini minimal hale getirseler bari. yahu mockup screen hazırlayıp "işte böyle yapmalısınız!" diyen maillar falan mı atsam ne yapsam bilemiyorum.

çok çirkin şeyler yapıyorlar.

metro güzel neyse ki.. mail ise hâlâ dar ve dolu bir alandan ibaret :/

genelde böle ama tüm gündelik kullanılan uygulamalar.

gereksiz ne varsa atın abi.. çok zor değil

Pencereyi tutup sağa sola dayarsan küçülüyor zati? Yada yanlış mı anlıyorum mevzuyu?
Sosyal ağlarda paylaş

Yani ama start screen hedesi ve app'lar dokunmatik mantığı ile tasarlanmış zaten. Ultrabook ile kullanmak gerek. Onun dışında bana çirkin gelmedi zaten.

Olmadı beğeneceğin app çıkar zaten Mozilla Firefox için çalışıyor. Thunderbird'de çıkarırlar herhal.

Bide Microsoft Cloud olayı sağlam baya. Skydrive zaten 25GB bedava alan veriyor ki yıllık +20 için 10 dolar falan istiyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
O bulut olayı artık herşeyde var ama. Bence en iyi yapan da Gnome 3. Doğrudan Google ile entegre çalışıyor, bir kere Google hesabını giriyorsun sonra e-posta'yı, takvim'i, belgeleri, mesajlaşma ile kişileri tamamen sisteme entegre oluyor. Yakın zamanda Google Drive da entegre edilecekmiş.

MacOS da yaptı zaten aynısını. Microsoft geriden geliyor bu konuda. Ubuntu'nun bile kendi UbuntuOne'ı var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Şunu düşün ama, etrafımda ben rahatlıkla Media Player'ın ötesine gitmemiş onlarca insan düşünebilirim. Bunlar Bluray'ı takınca izleyemeyecek sonra ne oldu diye gürültü çıkaracak. Microsoft fanları tam bu nedenle Linux kullanmayın demiyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...