Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL : Sivasspor - Fenerbahçe / 22.05.2011 @ 20.00

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

DynamicK said:

Azmodai said:

17 de 16, 9 puan geriden gelip aldik resmen. helal olsun size. Alex, bokunu yiyeyim kardes.

tarihin nerede ise ne kalitesiz sezonu idi yahu bu sezonda şampiyon olmak o kadar sevindirmesin.

o değilde sevinebilirsiniz şampiyon olduğunuza cidden şampiyonsunuz yani helal.

kumede kalabildiginiz icin size de tebrikler kel admin.
Sosyal ağlarda paylaş

ŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYON
ŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYON

ŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYON

ŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYON

ŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYONŞAAAAAAAMPİYON
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

calimero said:

sezon başında, "alex iyi adam, emeklerine saygımız var ama fenerin ilerlemesi için artık ayrılması lazım rerörö" diyen fenerlilere de selam olsun.

mokoko mu diyo du buddha mı diyodu..

valla benim çevremdeki fenerlilerin %90'ı diyodu bunu, buradan da diyolardır. bak azmo hemen üstüne alınmış bile...
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Esh said:

calimero said:

sezon başında, "alex iyi adam, emeklerine saygımız var ama fenerin ilerlemesi için artık ayrılması lazım rerörö" diyen fenerlilere de selam olsun.

mokoko mu diyo du buddha mı diyodu..

valla benim çevremdeki fenerlilerin %90'ı diyodu bunu, buradan da diyolardır. bak azmo hemen üstüne alınmış bile...

evet beni got etti alex. insallah hep boyle got olurum diyorum tekrar tekrar asdasd.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...