Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL : Sivasspor - Fenerbahçe / 22.05.2011 @ 20.00

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

Phyx said:

said:
Trabzon'a yatıp bize kök söktüren Anadolu takımlarına,

haric iyiymis

niye lan yalan mı

trilyonlarla oynayan oyuncularin vayt karabukspor cok kasti falan diye bahanesi olmamasi lazim. yeniceksin abi adamlarin butcesinin 30 katina falan sahipsin gerekirse 34de 34 yapicaksin.

lig uzun maraton sen ustune duseni yap illa bi yatmayanina denk gelir rakibin
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Red said:

aynı baggio fenerlilerin kendisini böyle yukarda tutmasını öyle görenleri eleştiriyordu.şimdi fener>all özetli mesaj atmş

O zamanlar mantıklı konuşuyordunuz, şimdi Rew bile "ahah bi kutlama eksik yapacaklarmış" triplerine girmiş. Gidin Bank Asya'dan yırttığınıza sevinin abicim siz eheh, yoksa sizi de o saflara dahil etmek durumundayım.

Yok ben öyle şeylerle ilgilenmiyorum diyenler, adam gibi tebrik edip susanlar benim mesajımdam kendine pay çıkarmasın zaten.

yahu ben takıldım sadece, geyik yapıyorum. yoksa 2-3 topic var konuyla ilgili hepsinde tebrik ettim ayrı ayrı. maç bitmeden söyledim hatta hadi buradan dönmez tebrikler diye. Ama şampiyonluk sevinci esnasında bile ara ara laf atmalara bu kadar eleştiri getirip trolleniyorsanız ayıp yani

fener maçı satın almış geyiği de meşhur, son birkaç aydır ne zaman söylense fener puan kaybediyo, artık totem olarak kullanıyoruz. kazım>all gibi bi geyik oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

fener maçı satın almış geyiği de meşhur, son birkaç aydır ne zaman söylense fener puan kaybediyo, artık totem olarak kullanıyoruz.

Fenerbahçe son birkaç aydır dediğin dönemde sadece bir maçta 2 puan kaybettiğine totem falan yok ortada, söylemek hoşunuza gidiyor sadece. Birisi kızınca da "ehe şaqaaa" diye kıvırmak kolay tabii eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...