Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL : Sivasspor - Fenerbahçe / 22.05.2011 @ 20.00

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

Lorrotar said:

Reksa said:

Lorrotar said:

pardon heveslendiler demişim.o kadar çok ağladınız ki sizde ağlamanızdan başka bişey düşünemiyorum sızın adınıza üzülüyorum =(

abi sen niye böylesin?

abi kötümserdim çok gergındım rahatlayınca beynımı yıtırdım mazur gorun en lamer postlarımı atıyorum bugun burda yarına geçer.

hmm.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

Rewendor said:

yahu fenerliler niye bu kadar stres oluyosunuz, ne farkediyo ki sizin için? şampiyon olsanız da kutluyosunuz olamasanız da kutluyosunuz zaten?
fenerliler stres yapmıyo ki, biz alışkınız son dakikada şampiyonluk kaçırmaya. siz yapıyosunuz stresi :(

valla ne yalan söyliyim 3-2 olunca bi heves bi heyecan oldu bende, 2 dakka sonra çat diye 4-2'yle yüzleştim kötü oldu. demek böyle bişi :(

şaka bi yana ne fenerliyim ne trabzonluyum ama baya heyecan oldu ha. şike mike tartışmalarına girmicem de bi 3-2 bi 4-2 öbür tarafta trabzon jetpack takmış gibi saldırıyo falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Aha, Trabzon'a bak, saydırmaya devam ediyor.

Ya şimdi düşündüm de, son maçı Fener Karabük'le oynuyor olsaydı, Trabzon'da Sivas'la. Şu an ki skorlar yer değiştirseydi, yani Trabzon-Sivas:4-2, Fener-Karabük:4-0...Şu an dırdırlanan cimbomlu,beşiktaşlı,trabzonlu karması herhalde misliyle sallarlardı Fener'e.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...