Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

@arkasokak
galatasaray.org said:

Zorunlu Açıklama

Bugün bazı internet sitelerinde yer alan bir haberde, UEFA Mali Denetim Kurulu Bürosu tarafından bir uyarı mektubunun tarafımıza ulaştırıldığı belirtilmiştir.

Haberin içeriğinde yer alan tüm detaylar asılsızdır.

Kulübümüze ya da konuyla ilgili görüşünü aldığımız Türkiye Futbol Federasyonu’na UEFA’nın herhangi bir organı tarafından uyarı niteliği taşıyan bir yazı gönderilmemiştir. UEFA birimleri de böyle bir durumun söz konusu olmadığını kulübümüze teyiden bildirmiştir. Ayrıca, söz konusu haberin detaylarında iddia edilen rakamların da gerçekle hiçbir ilişkisi yoktur.

Kamuoyunu bilgilendirme amacı taşımayan, bu bağlamda maksadının da ne olduğu belli olmayan söz konusu habere kamuoyunun itibar etmemesini dileriz.

Saygılarımızla,

Galatasaray Spor Kulübü
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün Takvim gazetesinde yer alan, oyuncularımız Servet Çetin ve Gökhan Zan’ın bir yemek çıkışında bir grup Galatasaraylı taraftarla kavga ettiği haberi, her zamanki gibi, tamamen yalandır.

Son birkaç gündür Galatasaray futbolcularıyla ilgili bazı medya organlarında arka arkaya bu tip haberler yayınlanmaktadır. Her birini resmî sitemizden gerek ilgili futbolcumuz aracılığıyla, gerekse kulüp olarak yalanlamamıza rağmen bu yayınlar devam etmektedir.

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı’nı ve oyuncularını, birbirleriyle veya başkalarıyla sürekli kavga eden, sinirli, gergin bir takım manzarasıyla sunmaya çalışan bu yayınların belli bir amaca hizmet ettiği ortadadır.

Takımımızı ve futbolcularımızı kamuoyu nezdinde küçük düşürmeye yönelik bu tip yayınları yapanlara ve yayınlayanlara karşı bundan böyle sert tedbirler alınacaktır. Yalan ve gerçeklerden uzak yayıncılık anlayışını devam ettirmek isteyen bir kısım medya kuruluşlarına karşı hukuki süreç işletilecektir.

Galatasaray Spor Kulübü
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah ardanın ''birebirde herkesi geçerim'' lafına cevap olarak ligtvnin sitesindeki bir yorumda,

sinan808
yaşım 38 ve bende herkesi geçiyorum bire birde,ama geri dönünce topla,rakip yerleşmiş oluyo ve senin yaptığın gibi hiç bir işe yaramıyor

demiş, güldüm.

ama seviyorum ardayı şahsen, her ne kadar kendisini geliştirene kadar ''iyi futbolcu'' diyemeyecek olsam bile
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olur aslında da, Elmander o iş için çok daha uygun. Ama yabancı sınırlamasından sorun oluyor. Yine de Sercan-Baros aynı tipte adamlar gibi, Elmander Baros iyi olurdu, çünkü Elmander daha bir support oynayabilir gibi geldi. 4-4-2 iyi olacak gibi bir his var içimde yıllardır çift forvet denememiştik. Baros rahatlayacak gibi geliyor bana..
Sosyal ağlarda paylaş

sercan - baros tam aynı tip değiller ama benzerler biraz. ikisi de araya kaçmayı sever, ikisi de açık alan sever, ikisi de kafa vuramaz doğru düzgün...

bu ikili yerine elmander'in yanına sercan'ı koysun daha güzel bir uyum yakalanır bence. baros daha da güzel olur sercan'ın yerine de, baros'u koyunca başka yabancı kesmek gerekecek ondan sercan diyom.
Sosyal ağlarda paylaş

aynı tip gibi olsalar da sercan daha top sürmeci, barossa defansla boğuşan tip forvet, o yüzden tamamlarlar dediydim, yoksa bi tane kule diksek de top indirse güzel olurdu tabii.

elmander daha zayıf halka gibi geliyor, bakalım, görecez.

tarihin en iyi ikililerinden biri olan romario-bebeto ikilisi de yer yer benzer yer yer tamamlayıcı adamlardı, sonuç muhteşemdi ama :P (hayır rahat olun sercan-barosu o ikisiyle eş tutmuyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

gökhan zan yatsın kalksın dua etsin elmandere. arada unutuldu gitti ama saçma sapan bir şekilde puan kaybediyorduk gökhan zanın hatasından dolayı.

Ceyhun orda oynasa böyle bir hata yapsa anlarım genç falan da 30u devirmiş milli takımda oynamış stoperin maç 1-0 ken böyle bir hata ile gol yedirmesi çok düşündürücü. Hadi dün zayıf samsuna karşı çevirdin maçı ama karşında biraz dişli bir rakip olsa gözünün yaşına bakmaz alır gider puanı.

umarım servet+urfalı ceyhun+urfalı falan izleriz ilerleyen haftalarda ama pek ümidim yok, illa bir maç kaybettirdikten sonra kesicek FT bu herifi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...