Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kız Tavlama Rehberi [YENİ TAKTİK GELDİ]

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Kızları çözemiyormusun ? Çok çabaladın ama ilişkin mi bitti ? İlgisini çekemiyormusun ? Bunların cevabı ve daha fazlası bu rehberde.Taktikleri uygulayıp başarılı olanları buraya ekleyeceğim.Tıkandığınız yerlerde pm atabilirsiniz bana.

Kızların psikolojisini daha iyi anlamanız için size bir sohbet kaydını göstereceğim

BEN:hoşuna gidiyo değilmi seni süründürmesi
BEN:çevrende 1000 abaza var
BEN:hepsi sana sarkıyo,ama o senden kaçıyo dimi
BEN:bunu kabullenemiyosun
BEN:lütfen doğruyu söyle ?
KIZ : of evet
KIZ: ve o bana geri gelse
KIZ:her istediğini yapıcak kadar salağım yani
KIZ:ben X'i zamanında çok üzdüm varya
KIZ:ama şimdi kedi gibi olucak durumdayım

DİKKAT:Bir kızdan; kimseye güvenemiyorum, kimse beni anlamıyo, bütün erkekler aynı , hepiniz aynısınız , bana çok acı çektirdiler senle bir ilişkiye başlamaya çekiniyorum , babamdan bile tiksiniyorum çünkü oda erkek , bende uykusuzluk hastalığı var uyuyamıyorum off gibi cümleler duyduğunuz anda kaçın ondan.Çünkü motor.

DİKKAT:Kızın size eski sevgililerinden bahsetmesine izin vermeyin.Gerekirse tersleyin eski sevgilisinden yakınmasın yeterki.Yoksa kanka olarak görür sizi.

Ekleme:Kız sizinle çıkma muhabbetlerine girerse " Ne çıkması ya istersen yarın basın önünde imzaları atalım " gibisinden ezin.Çıkma terimini çocukca birşeymiş gibi gösterin.Aşkın sevgilnin daha farklı bişey olduğunu bu kadar basitçe olmadığını söyleyin.Böyle yaptığınız an kızın gözünde tanrısınız.

1-Hiç tanımadığınız bir kıza gidip seni seviyorum demeyi düşünmeyin læ.Olcağı varsada olmaz.Kızla ortak arkadaşlarınız olmalı.Aynı ortama girip muhabbet etmelisiniz.En az 2 hafta konuşmanız lazımki kız sizi tanısın.Sonra duruma göre açılırsın / duygularını belli edersin vs.

2-Kız sizinle ilgilenmiyor mu ? Trip mi atıyor ? Peşinden koşturma.Onu nasıl kazanırım diye düşünme,dötünü kaldırma kızın.Hadi kendini düşünmüyorsun bizi düşün.Kendilerini paris hilton sandıkları için bizde tavlayamıyoruz

3-Sizi aldattıysa,terk ettiyse unutun artık.Başka kızlara sarın unutuyorsunuz.Tecrübeyle sabittir.

4-Kız sizinle sürekli konuşmak istiyorsa,herkese sizden bahsediyorsa birşeyler vardır demektir

5-Bir kelime etmediğiniz kıza aşık olamazsınız,bu kadar şıpsevdi olmayın.O sadece hoşlanmadır, 1 hafta sonra geçer

6-Konuşacak konu mu bulamıyorsun ? İnanınki eskiden bende öyleydim.Kendimi hor görürdüm.Arkadaşlarım ayda 98789789 harcardı kıza nasıl yapıyor lan diye kıskanırdım.Arkadaşlar bu tamamen kıza bağlı.Kızında sizinle konuşmak için can atması lazım.Zaten sen yazmasan bile o yazar eğer istiyosa.Kıza göre değişir ama mantıklı olmayan herşeyi konuşabilirsin.Okuldan sinemadan müzikten bişeyden gir.Bugün naptığını anlat.Eğer asosyalsen arkadaşlarının anılarını kendi anınmış gibi anlat.İşe yarıyor (Ekleme: Anısı anlattığınız arkadaşınız ile kızın arasında en ufak bir bağlantı olmasın.Yoksa çok fena fail olur ve moka sararsınız olayları )

7- 20 yaşını geçmemiş bir kız ile ciddi ilişki düşünmeyin.(Ekleme:Bu çok değişkendir,Kimisi 25'indede çocuk gibi trip yapar)

8-Sevgilisi olan bi kıza yavşamayın.Oyuncağı olursunuz.(Bu madde hakkındaki fikirlerim değişti.Kızın sevgilisi ayrı şehirlerdeyse,sizede yavşıyorsa neden olmasın ? Onun oyuncağı olacağınıza siz onu oyuncak edin.Baktınız size iş atıyor,yumulun arkadaşlar kaçırmayın fırsatı.)

9-Tipinizin,boyunuzun hiçbir önemi yok.Önemli olan tanınan biri olmanız.Okuduğunuz okulda X denilince " Aaa X'mii çok komik/tatlı biri yaa " deniliyorsa %90 lık kız popülasyonunu tavlarsınız.Bunun içinde birileriyle çıkın adınız duyulsun.Bir müzik aleti çalıyorsanız okul grubu kurun,kendinizi gösterin sıranın en arkasında oturmayın tenefüslerde.Çıkın gezin.

10-20 yaş altındaki kızın eline pepsi+doritos ver parka geç.Sabaha kadar konuş.Sinemaya git,kafeye git.Günlük max.60 tl çıkar elinden en kral buluşma için.Ama zengin bir kızla takılcam diyosan yaşıda büyükse eğer o üstteki saydıklarımı pek yapamazsın.Kalite takılman lazım.

11-Kızları tanrı gibi görmekten vazgeçin.Onlarda kebap,çiğ köfte seviyor.Günde iki kez zıçıyor.Hatta sizden daha abazalar ama belli etmiyorlar Kısacası heycanlanacak birşey yok.Muhabbetlerde kasmayın akışına bırakın.

12-Kızla mesajlaşırken asla " seni sıkmıyorum umarım " " saçmaladım ya kusura bakma " tarzında cümleler kurmayın,kendinizi ezdirirsiniz.Kızın gözünde tanrı olmalısınız.

13-Kızlara karşı açık olmayın.Gizemli olmalısınız.Ben şöyleyim ben böyleyim diyerek karakterinizi açığa çıkarmayın.Mesela bir olay anlatın, kız senin nasıl biri olduğunu ordan anlasın.Kız seni keşfetmek için çaba göstermeli.

14-Buluşmaların pokunu çıkarmayın.Size doymasına izin vermeyin.Tv dizileri gibi en heycanlı yerinde bitirin.Kız sizinle bir daha buluşmayı iple çeksin.Hergün buluşmayın.Bazı günler işim var diyerek reddedin.Bunu kabullenemeyecek

15-İlk mesajı siz atmayın her zaman.Msnde ilk konuşmayı siz başlatmayın sürekli. min 1 max 2 hafta sen açarsın muhabbeti.O süre zarfında zaten egoist değilse bi selam napıyosun yazar size.

16-Dötü göbeği karıştırırsanız çekici gelmezsiniz kızlara Her zaman kaslı ve yuvarlak popolu erkeklere bakarlar.

Reyizlerden tavsiyeler;

quote:

@Darkchild

Kıza kendini değersiz,yetersiz hissetirilmeli en başta.. o zaman kızın gözünde büyüyosun... Bazı msjlarına geç cvp verip ,bazı msjlarına cvp vermiceksin falan.. kız diğer erkeklerde görmediği şeyleri sende görüp.. diğer erkeklerin yaptığı bunaltıcı davranışları sende göremicek falan.. işe yarıyo kesinlikle....

quote:

@Einstein

Eğer bir kız eski sevgilisi/sevgilileriyle ilgili bir şeyler söylüyorsa kesinlikle uzak durun.

İlişkide ilk ay kesinlikle kız söylemeden "Seni seviyorum." demeyin. Sonra kız da yalan söylemek zorunda kalıyor.

Size bakan birine "Ne bakıyorsun?" demeyin.

Bir kıza bağlanmayın. Ayrıldıktan sonra ben onu hala seviyorum ayaklarına yatıp gözüm başka kızları görmüyor demeyin. Gayet de görüyor ama sadece alışık olmadığınızdan değişik geliyor.

quote:

Orijinalden alıntı: danger70

Neyse benim bu konuya katabileceğim ciddi düşünenler için herzaman ilişkiye dengeli başlayın hiç bir zaman köpek olmayın .Türk kızı 'HIM'ın ne kadar değerli oldugunu biliyo her zaman için senden iyisi varsa ona gidicektir sonrada mutlu edemedin aşk yetmiyo falan diyecektir ve ayrıca kızın kankalarıyla dost olmazsanız mıçtınız onlar sizi sevmiyosa boşuna ciddi düşünmeyin.

Bir arkadaş sevgili olayına girmeden işi pişirmek istiyorum demiş onun için şunu söyliyebilirim . O kızın kankasıyla konuşabilirsin yada kıza ben eskisi gibi değilim aşık olmayı beklemicem artık . Rahat kafa yormayan eglenebileceğim kızlarla cıkıyorum falan diyebilirsin. Cinsellik konusunda kasıcak kızlar beni artık cok sıkıyo diyebilirsin. Eğer kız + sıysa sana söyler zaten tabii burda iş sende bitiyo senin güzel yönlerin yoksa hiç bi kız sana olmaz . Ben cok yakışıklı olmasamda takıldıgım kişiler sayesinde 2 3 kişi düşürdüm mesela.

quote:

Orijinalden alıntı: Judiful

Görüyorum ki öyle çok takılmadan vs. kızları kendine bağlamak isteyenler çoğunlukta, bildiğim bir tekniği anlatayım size, kızın karakterine göre sonuçları değişen bir eylem yalnız:

Gerekli malzemelerin en başında hedefimize yakın bir arkadaşımızın olması gerekiyor, mümkünse kız olsun, o yoksa gay de olur. (Çok yakın gay arkadaşı olanları şöyle kenara alalım baştan)

İkinci olarak fal bakan bir kafeye ihtiyacımız var, tercihen tanıdık. Çok basitçe bir şey isteyeceğiz kendilerinden, o yüzden gidip ayaküstü konuşsanız da olur.

Üşengeç olduğumuz bu talabimizden belli ama bi' tarafımızı kaldırmadan da kızı tavlayamayız. Öncelikle varlığınızdan haberdar olsun, öyle gecelerce konuşmaya gerek yok, sadece etrafında olduğunuzu bilsin, yeter. Yani kız kafayı yastığa koyunca desin ki: "Üzeyir, Babür, Seyit Ali falan iyi çocuklar, haa bi' de XXX(haliyle bu bizim ismimiz oluyor, adult site olacak değil ya.) var, iyi çocuklar hepsi."

3 paragraf üstte bahsettiğim arkadaşımıza diyoruz ki: "Ya sen benim şu kızı bi gün dışarı çağır, işte takılacağız falan de, sonra da XXX(yukarda bahsettiğim kafe oluyor) kafeye gidin ve fal baktırması için ısrar et, gerekirse al şu parayı sen ısmarla."

Buluşma kesinleşince bütün sinsiliğimizle kafedeki falcı ya da falcılarla konuşuyoruz, karşılığında bir şeyler isteyebilirler(burda gülen arkadaş varsa baştan vazgeçsin), çok da yüz vermeden "he" diyoruz. Durum şu ki bizim potansiyel sevgili adayımız gelince bir güzel falına bakacaklar, kritik bir dakikada da ismimizin belli harflerini söyleyecekler, tercihen 3-4 harf şık olur(adımız Can, Ali falansa bu iş yatar, Ahmetse de "a" ve "m" harfleri olmasa iyi olur).

Yakın kız arkadaşımızdan da öğrendiğimiz, kızla birebir ilişkili bilgileri de aktarırsak etkisi 4-5 katına çıkabilir.

Sonuç:

-Kız şoke olur, sizle mümkün olduğunca konuşmaya çalışır, herhangi bir beyinsel sorunumuz yoksa 2-3 güne hallederiz.

Özet: Sadece bu kısmı okuyan arkadaşlara Hamster'ın sponsor olduğu Elizabeth Ligi'nde başarılar dileriz.

quote:

Orijinalden alıntı: theturx

her ne kadar kendi açımdan başarılı olmasam da bir taktik vereyim popüler olma ve referans alma açısından.kızlarda referans olayı çok önemli, eğer daha önceki ilişkileriniz hedefinizdeki kızla hemen hemen eşit ya da daha iyi kriterleri sağlıyorsa 1-0 önde demeksinizdir. "Bu kız bu elemanla takılmışsa vardır bi' bildiği derler" büyük olasılıkla.

Gerekli olanlar;

1) Sabır ( 1 Ay en az )
2) 3-5 adet sahte olduğu anlaşılamayacak dişiler adına açılmış facebook hesabı
Bu hesapları açarken akıllı olun, yaşadığınız şehirler dışında şehirlerde okuyor vs. gösterin, mümkün olduğunca güncel tutun.

Kızla halihazırda bir muhabbetiniz olmalı yoksa bunlar bi' işe yaramaz.
Bi' de tutarlı yalan söyleyebilen bir kaç arkadaş, biri kız olursa tadından yenmez.

Sahte hesaplardan biriyle karşılıklı olarak ilişkisi var yapılır.
Arkadaşlar beğenir eder yorumlar falan.
1 hafta kadar güncel tutulur işte aşklı meşkli sözler vs. vs.
1 hafta sonra ayrılınır, 3-5 gün sonra diğer sahte hesapla ilişki içinde durumuna geçilir.
Bu sırada kolpadan neden ayrıldınız diye soran arkadaşlara uzak mesefe yürümedi, aldattı, uyuşmadık falan falan şeklinde yazılar yazılır.
böyle sürer gider.en nihayetinde bir şekilde kıza açılınır, tercihen uzak mesefalerden çok yıprandım denilir, her zaman işe yaramıştır.
kız sizi takip etmiyorsa bile profilinizden ilişki geçminizi vs. görecek, kızlara mesaj vs. atacaktır yüksek ihtimalle.atılan mesaj genelde neden ayrıldınız temalıdır bu mesajlara kendinize puan katacak şekilde cevaplar verilirbiraz da şansınız varsa kız sizin.

çevremden 7-8 kişiye yaptım, 5 tanesi hedefine ulaştı. diğerleri salaklık yapıp kızın sahte hesaba yolladığı mesaja kendi hesabından cevap verince iş b.ka sardı.

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=17565028 Çok uzun bir entry olmuş.Uzun zaman önce okumuştum bunu.Faydalı
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
Ekleme:Kız sizinle çıkma muhabbetlerine girerse " Ne çıkması ya istersen yarın basın önünde imzaları atalım " gibisinden ezin.Çıkma terimini çocukca birşeymiş gibi gösterin.Aşkın sevgilnin daha farklı bişey olduğunu bu kadar basitçe olmadığını söyleyin.Böyle yaptığınız an kızın gözünde tanrısınız.

13-14 yaş muhabbeti mi bu?
ortaokulda felan yapardık bu tip tripleri. sonra bıraktık.
Sosyal ağlarda paylaş

bak bebişim sana anlatayım hadiseyi:

dört tür adam vardır, kız arkadaşlarımdan da duyduğum bu. yani deneklerimiz:

1)yoklukta gitmez
2)yoklukta gider
3)gideri var
4)her türlü gider

teker teker anlatıyorum şimdi:

1. yapacak bir şeyi yok yavrumun, küçük tipsiz minnoşum benim.

4. onun da yapacak bir şeyi yok, kızlar hep ona geldi zaten, herhangi bir zahmete katlanmadı. yani bu demek ki ağzı laf yapmıyor çünkü yapması gerekmedi.

bu konumda 1 ve 4 eleniyor.

bizim asıl konumuz 2 ve 3:

ilk olarak acı yaşamışlık devreye giriyor bu konuda. 2. ve 3. deneklerimize bunu uyguluyoruz fakat ikisi de hayali olduğu için bir bok alamıyoruz sonuç olarak.

acı derken aileden birinin ölümü, kardeşin gibi sevdiğin bir adamın/kadının(uygun gelen yeri yuvarlak içine alınız) terkedişi, kedinin ölümü bile olabilir ama sevgili terketmesi olamaz bu acı.

eğer en büyük acı oysa 2. ve 3. denekler 4. denekle sevişirler. baya homolar lan. yani 1. denek seviyesine inerler.

dediğim gibi bir acı yaşarsa 2. ve 3. denekler; iki şansları vardır: ya ağızları laf yapmaya 4. deneğin seviyesine ulaşırlar hatun bulma konusunda, ya 1. denekle pipişirler. 3. denek daha şanslıdır bu konuda fakat 2. denek de kasarsa 4. deneğe ulaşır.

yani gobeller; ağız laf yapıyorsa gerisi hıbıriyattır.

kısacası güldürün oğlum, masada muhabbeti kontrolünüz altında tutun. telefonu aldıktan sonra da ağzınız laf yapsın mesaj atın konuşun bişi yapın. tecrübelerime göre msn daha faydalı. bira içmeye davet edin sonra seks işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...