Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

9-10 ve 12-13 yaşlarındaki 2 erkek çocuk için oyun tavsiyeleri

barbu

Öne çıkan mesajlar

ya 13 olan neyse hani bi yere kadar da. diğeri daha da küçük. abisi oynarken o da yancı olur kesin. çocuğun psikolojiyi bozmayalım. manyak olmasın ilerde:D biz ne oynuyorduk o yaşlarda. hatirlayamadim hiç.

worms, heart of darkness filan geldi aklima en fazla. jazz jack rabbit, mario, supaplex diye çocuklara gidersem de olmaz:D tetris alsaydın diyebilirler
Sosyal ağlarda paylaş

cs filan olabilir. kan man derken. mortal kombat fatalityleri gösterdim. tırstı ufak olan azcık :D ya da türkçe crysis alıp da .... çocuğu diye bağrışları duymasını istemiyorum işte. ya da paso düdükleme oyunları olmasın. gerçi o yaşlarda larry vardı lan şimdi düşündüm de.
Sosyal ağlarda paylaş

ben o yaşta doom oynuyordum (yazacaklarımın ilk sürümlerini de oynuyordum gerçi heh) ama tavsiyemi daha münasip yapayım. :) herhalde sözlük karıştırabilirler biraz.

- sim city 4
- civilization 4

tabii kimi çocuk illa vurdulu kırdılı ister ama benim küçüklüğümden en güzel hatıralarım sim city gibi oyunlarladır, tanımadığım için sıkılırlar mı bilemem ama ben 12 yaşında bir oturuşta en çok civ oynamıştım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

o yaşta cs, hl falan oynuyolar zaten ya da gta falan

ona bakarsak her oyunu oynarlar sormak da gerekmez.

barbu said:

cs filan olabilir. kan man derken. mortal kombat fatalityleri gösterdim. tırstı ufak olan azcık :D ya da türkçe crysis alıp da .... çocuğu diye bağrışları duymasını istemiyorum işte. ya da paso düdükleme oyunları olmasın. gerçi o yaşlarda larry vardı lan şimdi düşündüm de.

eski oyunlara dönüş yapabilirsin. supaplex olmaz sıkabilir de, superfrog, golden axe, jazz jackrabbit, earthworm jim felan zevkli olabilir.
yenilerden film oyunları genelde 15 yaş altına hitap edecek şekilde oluyor.
lego star wars, mini ninja, puzzle quest dışında yeni oyunlardan monkey island special edition'ları, altitude, portal, and yet it moves, eversion, evil genius, freedom force, jack keane, toki tori, trackmania, trine, world of goo felan var.
bi de steam'de comix zone varmış, onu da tavsiye ederim, ilkokulda felan çok severdim.

senko said:

kanli canli bilgisayar oyunu oynayinca cocuklarin piskolojisi miskolojisi bozulmuyor, rahat ol.

msikoloji bozmaz elbette ama rahatsızlık verebilir.
o yaşlarda splatterhouse oynarken rahatsız oluyordum mesela, ama yine de severek oynuyordum o ayrı.
sonra phantasmagoria vardı, o da çok rahatsızlık verirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...