Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kaybedenler Kulübü

xaty

Öne çıkan mesajlar

(başlık açılmış, aramada çıkıyor, ama tıklayınca açılmıyor)

Çok güzel olmuş. Biraz farklı bi tadı var. Yanınızda bira götürün, izlerken canınız çekcek. İzlediğim Soundtrack'i en iyi Türk filmi. Beğenmeyen de çıkacaktır, tepki de alabilir film. Ne kadar konuşulur bilmiyorum. Herkese hitap etcek tarzda değil. Komedi filmi diye gidilir mi bilmiyorum, baya güldürüyor ama değişik bi tadı var.

Başarılı, izleyin derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok şahane film bence. Şahanelik filmden öte öyküden dolayı daha çok, film kısmı daha iyi olabilirmiş belki ama olsun. Gayet samimi olmuş.
Soundtrack ayrıca güzel ama cidden. Onun dışında ben de harıl harıl kayıtları aramaya giriştim. Zamanında dinleyebilseymişim keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

Film 25-30dk'lık diziye çevrilse baya tutar gibi aslında. Türkiye'ye de değişiklik olur biraz. Şöyle dizilere ihtiyaç var. Gidip Shameless falan seyretmeyiz.

Yok, tamam seyrederiz de alternatif olur. Amerikalılar da bizim dizimizi seyreder belki
Sosyal ağlarda paylaş

bir loser olarak sölüorm , kaybedenler klubü güzel film gidin. Zevkle izledim ben;

hele fimi izlerken baya bi yerde "aha benim buu" yaptım. Da işin kötüsü, bundan sonra kendi repliklerimi ulu orta kullanamıcam filim özentisi dicekler die :S

biraz gülüonuz, işte güzel şeyler var, çok güzel makara yapıyor çoğu şeyle, zaten sonlara doğru kendileri bi makara oluyorlar.
falan filan
Sosyal ağlarda paylaş

çok gece bir film olmuş, fazla drama, sevmedim.

"loserları anlatan film" diye tanıtıldığı için merak ettim gidip izleyeyim dedim, karikatür tadında bir film olur diye bekliyordum. serkan altuniğne tarzı felan.
daha ziyade "belirli işleri çok tutmuş, her konuda başarılı, ama kendisini başarısızlığa şartlamış tipler"in olduğu bir filmle karşılaştım.

sanki "ıssız adam" tadı verilerek sevgililerin veya kız gruplarının gitmesi planlanan bir film yapılmış gibi.
salonda hep öyle tipler vardı.

ha film teknik yönden başarılı, 8-9 gibi bir notu hakediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...